Aromax

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 3499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Andrea_official, Módosítva: 2023. október 9.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Aromax, 3499 Ft

Az éjszakai regenerációt és a bőr természetes megújulását támogató arcszérumunk remekül beilleszthető az esti arcápolási rutinba. Értékes összetevői egész éjjel segítik a bőr természetes megújulási folyamatait és az egészséges lipidréteg fenntartását. A szérum három olyan természetes növényi összetevőt tartalmaz – a zabból kivont AvenaPlex komplex, a lipoaktív zöld kávé kivonat és az Oligogeline® vörösmoszat-kivonat – melyek együttesen teltebbé, hidratáltabbá, selymes tapintásúvá és feszesebbé teszik a bőrt, valamint elősegítik a bőr természetes ceramidképzési folyamatait. A szérum minden korosztály számára ajánlhaató, bármely bőrtípus esetén használható, a női és a férfi bőr ápolására is.
Kifejezetten alkalmas a bőr táplálására 30 éves kor felett, valamint száraz bőr esetén.

Ár: 3499 Ft , Eladó: Aromax
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

allebag2

2024. január 15.

Tesztelésre kaptam a szérumot, amit nagyon köszönök még egyszer. A pipettás kiszerelést praktikusnak találtam, mert igény szerint lehet adagolni. Maga a termék könnyen eloszlatható, könnyen beszívódik,nem hagy nehéz érzetet a bőrön. Puha és hidratált lesz tőle a bőr. Csodaszernek egyelőre nem tartom, de tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 15.

Flowery

2023. december 26.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket, amit hálásan köszönök!
A csomagolás nagyon praktikus, a pipetta is kiválóan működik, és nem utolsó sorban szuper az üveg átlátszósága, így tudom mégis mennyi termék van még benne. A szérum könnyen eloszlatható, gyorsan be is szívódik a bőrbe egy könnyű filmréteget hagyva. A szérum fölszívódása után kiválóan lehet rá rétegezni a többi krémet, akár nappalit vagy éjszakait. Szemkörnyékre is használtam, reggel különösen szuper a kialvatlanság okozta problémákra. Bőrhámlasztás után is a pirosságot szépen helyrehozza, a különféle egyenletlenségekre (hegek) is jó. A homlokomon van néhány ránc, azokon láttam pozitív változást.
Nálam abszolút csillagos ötös, újra vevős szérum.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 26.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket, amit hálásan köszönök!
Nálam abszolút csillagos ötös, újra vevős szérum.

Mesi90

2023. december 5.

Tesztelésre kaptam a terméket, amit én is ezúton köszönök szépen. A termék pipettás kiszerelése nagyon szuper,könnyen fel lehet vele vinni a tej állagú szérumot. Hamar beszívodik, nem hagy maga után ragacsos érzetet. Mióta használom, sokkal puhább az arcbőröm. Pattanásokat egyeltalán nem okozott a használata. Mindennap használom, és elég lassan fogy az üveg,szóval,ha valaki hidratálni szeretne, mindenképp próbálja ki ezt a terméket. Ráncaim nincsenek,arról nem tudok véleményt alkotni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 5.

floracska6

2023. december 4.

Tesztelesre kaptam a terméket, amit ezuton is köszönök!:)
Picit felve kezdtem neki a használatának mivel gyakran pattanasokat okoznak nalam bizonyos szerumok, igy inkabb high end termékeket merek csak hasznalni.
Ez a formula viszont szerencsere egyáltalán nem okozott pattanasokat, ezt fel üveg elhasznalasa utan mar batran ki merem jelenteni :)
A szérum nem zselés hanem ahogy elottem már írták tej állagú es szìnű. Nagyon gyorsan beszívódik es semmilyen ragacsos erzest nem hagy maga utan. Nekem erosen dehidratalt a bőröm így picit azert húzódik a használat utan is, így kenek még rá egy réteg hidratálókrémet (de ez nem a szérum hibaja).
Nekem elég gyorsan fogy de tekintve a szuper árát még így is megérheti.
Mivel rancaim még nincsenek - illetve egy mimikai ránc amin valószínűleg csak a botox segítene - nem tudok nyilatkozni a hatásfokárol, de nagyon szívesen használom el.
Mivel nagyon szeretek kísérletezni, ujravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 4.

Tesztelesre kaptam a terméket, amit ezuton is köszönök!:)
Nekem elég gyorsan fogy de tekintve a szuper árát még így is megérheti.
Mivel nagyon szeretek kísérletezni, ujravenni nem fogom.

AniKati

Korcsoport: >54
2023. november 17.

Tesztelésre kaptam a terméket, amelyet ezúton is nagyon köszönök. A szérum praktikus, kicsi, pipettás üvegben van, utazáshoz is kiválóan alkalmas a mérete miatt. Maga a szérum opálosan fehér, sűrűbb tej állagú, nem érzem, hogy bármiféle illata lenne. A neve alapján esti ápoló, úgy hogy este a megtisztított, ginzenges tonikkal (B of J) előkészített bőrre kenem fel. Egy teljes pipettányit oszlatok el az arcomon, szem alá és szemhéjra is kenek belőle. Nagyon kellemes állagú, hamar beszívódó, nem zsíros szérum. Utána szép, bársonyos a bőrkép, nem csillog, csak kellemes érzetű és tapintású. Nem irritál a szemkörnyéken sem, jó komfortérzet marad utána. Nagyon fiataloknak akár önmagában is elég lehet, de én kenek még rá krémet vagy valamilyen gazdag peptides vagy kollagénes szérumot. Reggelre szép bőrképet ad. Mivel nem zsírosít, szerintem nappali szérumként is használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. november 17.