Aromax

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2023. február 3.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Aromax, 1190 Ft

100% tisztaságú, bevizsgált, esszenciális illóolaj légfrissítésre, párologtatásra, bőrápolásra, aromafürdőhöz, inhalálásra, szájüregi-, légző- és mozgásszervi problémák esetén, valamint sportsérülések tüneteinek enyhítésére.. A tasmániai eukaliptuszfa levélzetéből és fiatal ágaiból nyert kámforos illatú illóolaj antimikrobiális, fertőtlenítő, segíthet a nyákoldásban, a gyulladáscsökkentésben, és köptető hatással rendelkezik.

Ár: 1190 Ft , Eladó: Aromax

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bogiis

2023. június 6.

Tesztelésre kaptam, köszönöm szépen! Nagyon finom illata van, tisztítja a légutakat. Párologtatóba, szaunába használom, intenzív illiata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 6.

Betti89

2023. május 12.

Tesztelésre kaptam, amit nagyon köszönök! Szuper illata van, párologtatáskor is nagyon jól mukododott. Amikor viszont másra cseppentettem, akkor nem volt intenziv illata es hamar el is parolgott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 12.

floracska6

2023. május 9.

Tesztelesre kaptam a termeket amit ezuton is köszönök!
A borsmentàs illóolajhoz hasonlóan ezt is eloszeretettel alkalmazzuk szaunaban felöntesre. Parologtatoba is kiprobaltuk mikor parom meg volt fazva es sokat segitett, hatekonyabb mint az orrspray!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 9.

Tesztelesre kaptam a termeket amit ezuton is köszönök!

Hannako

2023. május 1.

Tesztelésre kaptam. Intenzív illatú illóolaj, szuper az allergiás/náthás időszakban, mi nagyon szeretjük ezt használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 1.

nia5506

2022. november 30.

Párologtatóba szoktuk használni leginkább. Most kipróbáltam és csepegtettem mellkas kenőcsbe is, meg házi orrspraybe. Nagyon jó, rögtön hat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 30.

nagynomy

2018. augusztus 10.

Megfázás esetén pár cseppet teszek a párologtató mécsesbe. Bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Megfázás esetén pár cseppet teszek a párologtató mécsesbe. Bevált.

nashko77

2017. április 20.

Megfázáskor, de allergiaszezonban is nagyon jó. Pár cseppet teszek a vízzel teli párologtatóedénybe magam mellé, és kitisztítja a légutakat. Könnyebben elalszom, amióta rászoktam arra, hogy lefekvés előtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

bettina28

2016. december 15.

Isteni az illata!!!!! Imádom!!! Ha beteg vagyok egyből nyomom a párologtatóba, cseppentek a ruha nyakára, párnára, takaró szélére, mindenhova ahonnan csak valamelyest párologhat az orrom alá, sokat segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

CamomilleRose

2016. április 28.

Kisfiam meghűlésére mindig bevetem. Egy kanál mézben feloldok négy cseppet, ezt teszem a fürdővízébe. Szépen és természetesen megszűnteti az orrdugulást. Párologtatóban is sűrűn használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

AnnaPanka

2014. szeptember 27.

Az Aromax illók szerintem eléggé megbízhatóak, én már többet is használtam ezekből. Ez is tökéletes, nagyon jó az illata, szeretem szagolgatni. :) Anyu hennájába szoktam tenni kicsit belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Oil

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.