Aromax

Ár:   1060 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varvara, Módosítva: 2015. június 6.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A földimogyoró olaj bőrtápláló, a bőr szárazságát enyhítő és a bőr rugalmasságát fokozó hatású. Valamennyi bőrtípusra használható alapolaj, melyhez az összetettebb kozmetikai és terápiáshatás elérése céljából más olajokat (pl. búzacsíra, jojoba, ligetszépemag) is hozzá szoktak adni, deekcémás bőr és halbőr jellegű elváltozások kezelésére, ill. kozmetikai készítmények vivő- és hatóanyagaként is gyakran használják.

csill87

2016. március 31.

Évek óta használtam a szilikon mentes samponok mellett a hajamra kókuszolajas pakolást, ami elképesztő hatással volt a hajamra, de az utóbbi időben, mintha kicsit megszokta volna ezt az olajat. Mikor megkaptam ezt, gondoltam kipróbálom a hajamra, ártani biztos nem fog. Hajmosás előtt kentem fel és úgy egy óráig hagytam rajta, majd megmostam a hajam. Ettől olyan lett, mint amilyeneket a samponreklámokban látni, gyönyörű fényes, olyan mint a selyem.
A kezemen az ekcémás részeket is bekentem ezzel, a legfurcsább pedig az volt, hogy ez az olaj teljesen felszívódik! Ilyenem még nem volt. Testápolóba is keverem és nagyon jót tett a bőrnek, szépen hidratálta, beszívódott és nem volt utána olajos érzet. Egyébként ez szagtalan, pedig azt hittem, hogy mogyoró illata lesz. Az a furcsa még, hogy azt gondoltam, hogy allergizálhat, de csak pozitív hatása volt, még az én érzékeny bőrömön is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Emolliensek: Arachis Hypogaea (Peanut) Oil