Aromax

Ár:   2895 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mili, Módosítva: 2013. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Javasolt alkalmazás: párologtatásra, aromafürdő, bőrápoló olaj, szájvíz, arcszesz és parfüm készítéséhez

nyuszo

2018. augusztus 3.

Alapdarab...

1. Jelenleg első számú illó olajnak van kikiáltva kullancsok ellen!!! Kutyások, természetjárók figyelmébe ajánlom, mint természetes (!) kullancsriasztó szert! Én a cipőmbe szoktam csepegtetni 2-3 cseppet a talpbetétre tisztán / ill. a melegítőm boka részére, így teljesen nyugodtan sétáltatom a kutyát bármilyen magas fűben... + bónusz, a cipő így ki is van fertőtlenítve, és jó illata van :))

2. Mosáshoz is használom öblítő helyett, főleg finom mosáshoz, fehérneműkhöz, női ruhaneműkhöz.... ez egy nagyon nőies olaj, energetikailag kiegyensúlyozó, hat a női hormonrendszerre....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Alapdarab...

Illatanyagok: Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil