Aromax

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mili, Módosítva: 2013. február 19.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Javasolt alkalmazás: párologtatásra, aromafürdő, testápoló olaj, parfüm készítéséhez

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zsül

2015. január 4.

Kedvenc illatom, először Aromaxost szagoltam belőle, amikor megismerkedtem vele és beleszerettem! Illata nálam hangulatjavító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 4.

Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil