Aromax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1180 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aldrovanda, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1180 Ft

10 ml hígítatlan, ellenőrzött minőségű, 100%-os tisztaságú, természetes illóolaj. Tartósítószert nem tartalmaz. Alkalmazási formái: aromalámpás párologtatás, aromafürdő, bőrápoló kozmetikai készítmény. Általános erősítő, fájdalomcsillapító, fertőtlenítő, csíraölő, görcsoldó, illatszer, köptető, nyákoldó, közérzetjavító, nemi vágy növelő, nyugtató, relaxáló, tejszaporító.

Ár: 1180 Ft , Eladó: Okokucko.hu

fioretta

2021. március 15.

Kellemes illatú, de túl erős. Párologtatásra vásároltam, keveset cseppentve is nagyon intenzív volt. A dobozára nem volt ráírva, hogy 100%-os tisztaságú, természetes illóolaj, hanem hogy "kiváló minőségű jázminolaj, mely természetes citronellolt,geraniolt, amil-cinnamált tartalmaz", ezért kicsit elbizonytalanodtam, illetve a honlapon sem találtam több információt. Használtam mosásnál is, az ecetes öblítés mellé illatosítónak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

wildrose

2020. június 8.

Csodás, intenzív jázmin illatú illóolaj. Én párologtatáshoz használtam, de szuper tippeket olvastam kicsit lejjebb. Biztos lesz pár, amit ki fogok próbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 8.

eveartstar

2018. március 8.

Kisebb mennyiségű virágillatos kézkrémet tuningoltam fel Aromax borágó szérummal és egy kis rózsás arcápoló olajjal, hogy hidratáltabbak legyenek a kezeim. A borágó olaj állítólag echte zsír szagú..nos ezek a virág illatok sem tudták teljesen elnyomni a szérum szagát. Elég büdi volt egy darabig a kezem tőle amíg be nem szívódott. Ebből az illóolajból cseppentettem kettőt a keverékbe. Teljesen jó! Semmi büdit nem érzek csak az illóolaj illatát. Nekem kicsit valami öblítőre, mosószerre emlékeztet az illata.
Nem szabad túlzásba esni vele!
Viszont előre szólok, hogy ez nem egy lágy romantikus jázmin illat, hanem szúrós, pacsulis!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 8.

Nem szabad túlzásba esni vele!

BorbelyEmese

2017. július 9.

Csodás illata van és hosszan tartó ( nem mindenkinek tetszik az illata )!
Szinte mindig tömegközlekedéssel utazom, és gyakran kenek az orrom alá egy kicsit az esetleges rossz szagok érzése érdekében.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Csodás illata van és hosszan tartó ( nem mindenkinek tetszik az illata )!

b0rzi

2017. február 19.

Volt, hogy fürdővízbe tettem, de valahogy nekem a hűha élmény elmaradt.
Viszont allergiás vagyok minden fájdalom- és lázcsillapítóra, így amikor menstruációs fájdalmaim voltak (az a tipikus nem tudsz járni féle), akkor sokat segített. Kapott jó sok cseppet az alhasam és 1-2-t a fehérneműm, és úgy már egész jó volt. :D persze azóta a bogyó rengeteget javított a helyzeten, de azelőtt kétségbe voltam esve, ha nem volt itthon. Az illatát először utáltam, és bár most se rajongok érte, legalább már kedvelem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Volt, hogy fürdővízbe tettem, de valahogy nekem a hűha élmény elmaradt.

szilvia.bano

2015. december 10.

Nagyon finom illata van, én egy pici kerámialapocskára cseppentek belőle, amit aztán beteszek a szekrénybe- valahonnan, valamikor kaptam, beszívja az illóolajokat, és engedi magából az illatot. Bőrön is kellemes, meleg, nyári estéken.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Laci

2015. augusztus 12.

Amikor valami természetességre, valódira, különlegesre vágyom, akkor esik rá a választásom. Hangulatjavítónak otthonra egy csepp magamra és mindjárt szebb a világ. Használtam már parfümnek is, simán vállalható, az én bőrömön lesz egy kis citrusos, de púderes jellege, nagyon tetszik, sőt meg is említették, hogy milyen jó az illatom, mi ez. Persze, hogy férfiak. :D Rájöttem, nem szabad félni a virágoktól, épp azért vannak, hogy boldogítsanak. Alain Delon Samourai illata is a jázminra épül és csodás alkotás. Persze, hogy használom. Szóval éljen a jázmin, ez egy remek termék. A titka: a kevesebb néha több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Zsül

2015. január 4.

Csodás jázminillat! Megunhatatlan! Én levegő illatosításához használom, öblítőként ecettel(bár úgy sajna nem valami hatékony, illatra), illetve felmosóvizet is ezzel készítek meg ecettel, olyan finom illat van utána a lakásban! Gondolkodom azon, hogy esti parfümként használjam a lenti kommenteket olvasva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 4.

paranoidcat

2014. július 1.

Fürdővízbe, vagy csak egyszerűen a hajamra teszek pár cseppet. De az is előfordul, hogy parfüm minősítést kap nyári éjszakákon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

grizus

2014. február 22.

Nagyon szeretem az illatát. Alváshoz használom, a csuklómra cseppentem, állítólag segíti az elalvást. Hát nem tudom, van, hogy igen, van hogy nem, de baromi finom illat, mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 22.