Aromax

Ár:   2110 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Hidegen sajtolt 100% tisztaságú Zsíros Jojoba olaj

Jó illatfixáló tulajdonságú olaj használatát bőrápoló- és masszázsolajként minden bőrtí­pusra ajánljuk. Értékes tápanyagokat tartalmazó és gyorsan felszívódó olaj. Lágyítja és hidratálja a száraz, illetve az öregedõ bõrt. Segíti a gyulladások gyógyulását. Zsíros, pattanásos bõrre is alkalmazható. Hajápolásra is kiváló.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

CharlotteCobbler

2022. március 30.

Hidratáló után szoktam ápr cseppet az arcomba masszirozni. Természetesen olajos, azt nem mondanám, hogy gyorsan felszívódik és fényes lesz tőle az arc, de használ. Én csak este lefekvés előtt használom, napközben sajnos esélytelen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 30.

Petalodirosa

2021. június 11.

Arckrémbe mindig három olajat kevertem: jojoba, avokádó és argán. Megvettem mondjuk egy egyszerű Nívea arckrémet és ezzel a három olajjal felturbóztam, tökéletes száraz bőrre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 11.

fioretta

2021. április 24.

Nagyon gazdaságos, sokáig kitart a kis üvegcse. Arcra nem, csak kézre-testre használom, valamilyen hidratáló krémhez keverve, vagy csak önmagában. Gyorsan beszívódik, jól ápolja, táplálja a bőrt. Illóolajokkal masszázsolaj készítésére is ideális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

NeliaA

2020. december 11.

Körömágy bőápolásra használom manikűrözés után illetve naponta 1x-2x. Nagyon meg vagyok vele elégedve, gyorsan beszívódik és szép tőle a körömágyam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 11.

encsike87

2020. augusztus 28.

Felváltva használom argán olajjal és shea vajjal. Nálam elengedhetetlen kellék éjszakára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Charmingrose

2020. január 16.

Ő a kedvenc arcolajom a kombinált bőrömre. Esti rutinom utolsó lépéseként használom, vagy önmagában, vagy pedig a hidratálómmal keverve. Hamar beszívódik, nem hagy maga után semmiféle olajos vagy ragacsos érzetet. Az olaj természetes illata is nagyon bejön. Reggelente, ha használom, pihe-puha arcbőrrel ébredek. Szuperül javítja a bőrképet, és szerintem szabályozza a faggyútermelődést is. Arcmasszázshoz is remek választás kozmetikusoknak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 16.

mircilu

2019. május 15.

Pattanásos lesz tőle az arcomon, zsírosan fénylő, és még ki is pirosodott...Valahogy nekem nagyon nem volt az igazi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Biababa02

2019. február 28.

Én nehezen szereztem be, az utolsó darabot találtam belőle a Rossmmannban,és azóta sem láttam többet. Hál istennek nagyon tömör és kiadós olaj, sokáig elég lesz, és ez valami elíxir a bőrnek. Télen én különösen ajánlom, főleg a száraz bőrűeknek. Testápolómba meg arckrémembe szoktam pár cseppet belecsepegtetni. Nekem azonnal beszívódik és utána selymes, puha tapintású lesz a bőrőm. Segít a pattanások eltüntetésében is. Hajpakolásnak is bevált nekem. Egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

hreni06

2018. december 7.

Este arctisztitas utan szoktam felvinni a nedves arcboromre 2-3 cseppet. Nagyon puha es tomorebb lesz tole, es nagyon sokaig eleg is. Nekem nagyon bevalt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

Ad-Namah

2018. november 19.

Télre nagyon jó hidratáló, pattanások nem lettek tőle az arcomon, és gyorsan megnyugtatja a bőrt. Elég drága a többi olajhoz képest, de az biztos, hogy a szőlőmag olajhoz képest (ugyanebből a márkából) sokkal jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil