Aromax

Ár:   2110 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Hidegen sajtolt 100% tisztaságú Zsíros Jojoba olaj

Jó illatfixáló tulajdonságú olaj használatát bőrápoló- és masszázsolajként minden bőrtí­pusra ajánljuk. Értékes tápanyagokat tartalmazó és gyorsan felszívódó olaj. Lágyítja és hidratálja a száraz, illetve az öregedõ bõrt. Segíti a gyulladások gyógyulását. Zsíros, pattanásos bõrre is alkalmazható. Hajápolásra is kiváló.

mircilu

2019. május 15.

Pattanásos lesz tőle az arcomon, zsírosan fénylő, és még ki is pirosodott...Valahogy nekem nagyon nem volt az igazi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Biababa02

2019. február 28.

Én nehezen szereztem be, az utolsó darabot találtam belőle a Rossmmannban,és azóta sem láttam többet. Hál istennek nagyon tömör és kiadós olaj, sokáig elég lesz, és ez valami elíxir a bőrnek. Télen én különösen ajánlom, főleg a száraz bőrűeknek. Testápolómba meg arckrémembe szoktam pár cseppet belecsepegtetni. Nekem azonnal beszívódik és utána selymes, puha tapintású lesz a bőrőm. Segít a pattanások eltüntetésében is. Hajpakolásnak is bevált nekem. Egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

EricaKing

2019. január 29.

Nagyon puha lesz tőle a kiszáradt bőr

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Nagyon puha lesz tőle a kiszáradt bőr

hreni06

2018. december 7.

Este arctisztitas utan szoktam felvinni a nedves arcboromre 2-3 cseppet. Nagyon puha es tomorebb lesz tole, es nagyon sokaig eleg is. Nekem nagyon bevalt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

Ad-Namah

2018. november 19.

Télre nagyon jó hidratáló, pattanások nem lettek tőle az arcomon, és gyorsan megnyugtatja a bőrt. Elég drága a többi olajhoz képest, de az biztos, hogy a szőlőmag olajhoz képest (ugyanebből a márkából) sokkal jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Kriszta180222

2018. november 18.

Arckrém helyett szoktam alkalmanként használni, nem nehezít és nem zsírosítja el a bőröm, reggel pihe-puha arccal ébredek. Csak azért vonok le egy csillagot, mert nekem valahogy bántja az orrom az illata, bár szerencsére gyorsan elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

BRebi

2018. október 7.

A sok pozitív visszajelzés miattam vettem meg egy üveggel, viszont nekem nagyon nem vált be.
Sajnos a homlokomnál már a 2.használat után csúnya pattanások jöttek ki.
Vízes arcbőrre csepegtettem belőle pár cseppet, de ez lehet csak rontott a helyzeten.
Miután abbahagytam a használatát, több, mint 1 hét kellett ahhoz, hogy rendbe jöjjön az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

Sajnos a homlokomnál már a 2.használat után csúnya pattanások jöttek ki.

Csirip74

2018. július 27.

Reggel és este arctisztítás után az aloe vera gél és két csepp ebből a jojobaolajból. Überel minden flancos arckrémet. Tömörebb és problémamentesebb lett a bőröm, az üvege szerintem így egy évig is elég lesz. Nagyon kellemes meglepetés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 27.

Berta24

2018. július 4.

Oil cleansing-hez vettem bioboltban, 50-50 százalékban használom ricinusolajjal már pár hónapja.
Kiegyensúlyozza a ricinus olaj málós állagát, és kicsit érdekes jellegzetes illatát. Tökéletes kombináció!
Ahogy hazaérkezem, ezzel mosom le a sminkem maradékát (első körben egy Lush szappant használok). Belemaszírozom hosszan a bőrbe, nagyon szeretem ezt a rituálét, nagyon tisztító érzetű. Majd meleg vizes kis törülközővel mosom le.
Hormonális pattanásos bőröm van, és nem lett tőle több pattanás, nem lett zsírosabb a bőröm. Azokon a napokon kívül, ha nincs stressz, akkor láthatóan csökkentette a gyulladt pattanásokat. Nagyon puha és hidratált lesz a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Fény

2018. május 25.

Semmi extrát nem tapasztaltam.Esténként krém helyett kentem az arcomra, de sem puhább sem szebb nem lett a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil