Aromax

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. január 24.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1590 Ft

Narancsos, fűszeres illata a karácsony meghitt hangulatát varázsolja otthonába. Vízzel telt aromalámpába vagy párologtatóba tegyen néhány cseppet a keverékből és élvezze a felszálló illatokat.

Összetevők: természetes, hígítatlan, kiváló minőségű édesnarancs-, fahéj-, szegfűszeg- és ánizsolaj.

Ár: 1590 Ft , Eladó: Okokucko.hu
wildrose

2019. január 17.

Édes, szegfűszeges narancsillat, szuper kellemes és elég intenzív.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 17.

Édes, szegfűszeges narancsillat, szuper kellemes és elég intenzív.

zsebmano

2017. december 15.

Olyan igazi karácsonyi illat van tőle a lakásban, megunhatatlan, advent óta folyamatosan ezt rakom az illóolaj mécsesbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 15.

Cintia89

2016. november 14.

Isteni illata van! Igazi narancsos, szegfűszeges, olyan igazi karácsonyi illat és tartós. Alig kell pár csepp belőle és belengi az egész szobát az illata. Felváltva szoktam használni az Aromax Mézeskalácsos illóolaj keverékkel. Nem maradhat el karácsonykor az Aromax karácsonyi illóolaj duó . Idén már beszereztem mindkettőből egy üvegcsével. ;) Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Marejke

2015. november 1.

Mániákus illóolaj fan vagyok, kb 15 -öt tartok itthon, a hangulatomtól függ milyet használok éppen. Szerintem a legintenzívebb és a legtartósabb lakásillatosítók az illóolajok meg a füstölők. Salzburgban voltam karácsonykor egy 4 csillagos, hegyvidéki, kandallós hotelben, ahol lámpások, mécsesek és ugyanilyen illat fogadott éjjel mikor megérkeztem....megkerestem a magyar megfelelőjét az ott átélt fűszeresen édes karácsonyi illatnak, igazi századfordulós élmény volt....és most már itthon, a lakásban is élvezem. :)))) Egyébként tesóm, amikor a kinti hidegről a lakásba lépett, azt hitte, hogy valami fahéjas sütit sütöttem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 1.

Illatanyagok: Eugenia Caryophyllus (Clove) Oil

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.