Aromax

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mili, Módosítva: 2013. február 24.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Javasolt alkalmazás: párologtatásra, ellazulást elősegítő aromafürdő és testápoló olaj készítéséhe

Katie

2020. január 1.

Levendulaolajat akartam venni, mert elfogyott, de nem olvastam el figyelmesen a címkét, és ezt vettem helyette. Nem sikerült egyértelműen megtudnom, hogy tulajdonképpen mi is ez, elvileg valami alfaja a levendulának, de találtam pár egymásnak ellentmondó infót is. Az biztos, hogy nem ugyanolyan a szaga, mint a normál levendulaolajnak, és annyira ez a változat nekem nem tetszik. Nyugtatóként szoktam használni levendulaolajat ruhára és/vagy párnára csepegtetve, ezt is megpróbálom majd így használni, meglátjuk, mennyire lesz hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

Emolliensek: Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil