Aromax

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 4025 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2023. április 26.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Aromax, 4025 Ft

A levendulaolaj az aromaterápia gyöngyszeme, egyike a legsokoldalúbban felhasznált illóolajoknak. Azon kevés illóolaj egyike, amely hígítatlanul is bőrre kenhető. A valódi levendulaolaj nyugtató, ellazulást elősegítő, vérnyomáscsökkentő, fájdalomcsillapító és antimikrobiális főbb hatásokkal rendelkezik.

Gyulladáscsökkentő tulajdonságának köszönhetően elősegíti a sebek gyors és hegesedés nélküli gyógyulását. Fertőtlenítő hatása miatt pattanások, fertőzések, csípések kezelésére használják. Kisebb égési sérüléseket, leforrázott helyeket bekenve vele csökkenti a fájdalmat, az elfertőződés veszélyét, gyorsítja a gyógyulás folyamatát.

Javasolt alkalmazás: párologtatásra, légfrissítésre, ellazulást elősegítő aromafürdő készítéséhez, rovarcsípés kezelésére, arc- és nyak ápolására-kedvezően hat a faggyúmirigyek működésére, testápoló olaj készítéséhez.

Ár: 4025 Ft , Eladó: Aromax
50 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

millamilla

2024. március 22.

Imádom a levendula illatát, mindig van itthon. Párologtatóba, mosáshoz, tisztítószerhez adva, vagy fürdősóba csepegtetve.. sokrétűen használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 22.

NovErke

2023. november 17.

Nagyon szeretem az illatát, aromaterápiára használom, mert nyugtat. Nekem sajnos az arcom kipirosodik tőle de írja is hogy irritációt okozhat. Oda szoktam kenni ahova a parfümöt fújom illetve majd párologtatóba akarom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 17.

zagnes89

2023. augusztus 25.

Tesztelésre kaptam, a nagy kiszerelést, de magamtól nem venném meg legfeljebb a kisebbet mert az is végtelen ideig elég ahogy én használom. Az illata kellemes, erőteljes már pár csepp is. Felmosáshoz adva nagyon hamar elillan. Gyerekeimnek lefekvés előtt fürdővízbe csepegtetek. Pár csepptől erősen illatozik a fürdőszoba, nem mű, nem tolakodó, de nyugtató hatását senkin sem láttam még :D Próbáltam izgága gyermekem pizsamáján 2 cseppet hátha könnyebben elalszik de ismét nem jött be. Viszont kombinálva a lidl relaxing habfürdőjével illetve a dr thiess megfázás elleni fürdősójával annyira jó páros hogy számomra nagyon kellemes. Még valószínűleg ki lesz próbálva babakakaszag-űzőnek spricnis üvegben vízzel hígítva, ha a mostani szintén aromax citromos spray elfogy (egy spriccelés és már nem érezni a bűzt, imádom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 25.

Saranhuone

2023. július 3.

Én is tesztelésre kaptam a nagy üvegeset, mivel az nincs fent és a többiek is ide írnak, követem a példájukat. Mi alapvetően nagy párologtatósok vagyunk, teafa és levendula rendszeresen megy, szóval nagyon örültünk neki. Erősebb, igazibb illata van, mint annak, amit korábban használtunk. Fürdővízbe, mosógépbe öblítő helyett, felmosóvízbe, bárhová használható, univerzális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 3.

Nap

2023. július 3.

Tesztelésre kaptam belőle egy XXXL (50 ml-es) verziót, amit itt is köszönök szépen! Sötétített üvegben van, ami már önmagában védi valamennyire az olajat. A csomagoláson szerepel még ez a felirat: "természetes összetevők: Lavandula angustifolia oil, Linalool" és ez áll alatta: "Tartalmaz: Terpenehydrocarbons, Caryophyllene, Limonene." Párologtatásra használtam, igazán kellemes illata van, klasszikus nyárias levendulaillat, amely valóban nem túl tolakodó, visszafogott, mégis jó a közérzetem tőle. Megnéztem a honlapjukon, hogy ennek a kiszerelésnek 3790 Ft az ára. Volt már olyan, jóval drágább illóolajom, aminek még ennél is intenzívebb illata volt, de a levegő illatosítására, párologtatni teljesen megfelel, ár-érték arányban tökéletes, óriási kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 3.

totheszter14

2023. június 7.

Tesztelésre kaptam, szerintem nagyon jó és nem zavaróan intenzív az illata. Diffúzorba, felmosáshoz mindenképp használni fogom a jövőben is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 7.

Uveggalamb

2023. június 2.

Tesztelésre kaptam, köszönöm szépen:) Nem vagyok sem illóolaj , sem levendula fan, diffúzorom nincs, fürödni pár havonta szoktam.(zuhanyozni nyilván szoktam:D) A csomagolására meg rá is volt írva, h ilyen- olyan komoly irritáló hatása lehet bőrön, hova ne kerüljön,stb.. Én ,aki nagyon odafigyel a bőrápolásra és egyszer nagyon kipattogtam egy illóolajkeverék fürdővízbe csepegtetése után egész testen, nem is mertem igazából használni. Megillatoltam, kellemes illata van amúgy és tovább is ajándékoztam az anyósomnak, aki viszont imádja az illóolajokat és a levendulát is. Ő nagyon örült neki és sztem ő az összes felhasználási módját tesztelni fogja. Mindenki jó járt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 2.

kriszti.07

2023. június 2.

Van egy csaladtagom aki mindig mindenbol a levendulasat veszi. Kicsit megcsomorlottem tole, de mikor megkaptam tesztelesre megis megtetszett. Nem olyan szuros levendula illata van. Estenkent hasznalaom parologtatoba, nagyon klassz hangulatot teremt a piheneshez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 2.

Rekaroka

2023. június 1.

Nagyon szeretem, az esti relaxáló rutin részévé vált, de fürdéshez, felmosáshoz is nagyon jó. Nem irritál, nem túl erős és nincs mű levendula illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 1.

Marietta1977

2023. május 23.

Tesztelésre kaptam, ész bár a levendula nem a kedvencem de ennek isteni illata van és nem túl intenzív. Diffúzorban használom, nagyon üdítő és frissítő illatú 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 23.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil