Aromax

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. február 22.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A levendulaolaj az aromaterápia gyöngyszeme, egyike a legsokoldalúbban felhasznált illóolajoknak. Azon kevés illóolaj egyike, amely hígítatlanul is bőrre kenhető. A valódi levendulaolaj nyugtató, ellazulást elősegítő, vérnyomáscsökkentő, fájdalomcsillapító és antimikrobiális főbb hatásokkal rendelkezik.

Gyulladáscsökkentő tulajdonságának köszönhetően elősegíti a sebek gyors és hegesedés nélküli gyógyulását. Fertőtlenítő hatása miatt pattanások, fertőzések, csípések kezelésére használják. Kisebb égési sérüléseket, leforrázott helyeket bekenve vele csökkenti a fájdalmat, az elfertőződés veszélyét, gyorsítja a gyógyulás folyamatát.

Javasolt alkalmazás: párologtatásra, légfrissítésre, ellazulást elősegítő aromafürdő készítéséhez, rovarcsípés kezelésére, arc- és nyak ápolására-kedvezően hat a faggyúmirigyek működésére, testápoló olaj készítéséhez.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

racheldawes

2021. július 22.

Kizárólag fürdéshez használom, 8-10 cseppet csepegtetve a habfürdőhöz igazi relaxációs élményt nyújt egy-egy nehezebb nap végén. Nagyon intenzív illatot áraszt, fürdés után még órákig érződik a fürdőszobában. Semmilyen irritációt, vagy szárító hatást nem tapasztaltam. Hamarosan el fog fogyni, mert gyakran nyúltam hozzá az utóbbi időben, ezért már ki is néztem magamnak a rozmaringolajat, remélem, hasonló tapasztalatokra fogok szert tenni azzal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

Marina89

2021. július 5.

Mosáshoz használom mosódió mellé. Kellemes levendula illat. Teregetés után illatozik a szoba tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

Katie

2021. május 14.

Alváshoz szoktam használni, egy-két cseppet elkenegetek a csuklómon és a nyakamon, meg esetleg a párnára is cseppentek egyet. Nem tudom, igazából mennyit segít az elalvásban, de hogy jó illata van, az biztos. Illetve párologtatóba és házi kozmetikumokba is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

rockhormon

2020. április 12.

Nagyon kellemes olaj, sokáig elég, nem okozott bőr irritációt. Sajnos nem aludtunk jobban tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

BenkeFanni

2019. október 22.

Szeretem az illatát. Főleg pattanásokra használom. Szuperül működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Szeretem az illatát. Főleg pattanásokra használom. Szuperül működik.

barnafruzsina

2019. október 9.

Mindenre IS jó. Csípésre, allergiára, arcpakolásba keverve, fürdővízbe, párnára cseppentve. Imádom, kicsit talán már függője is vagyok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

TKataa

2019. augusztus 15.

Rengeteg dologra lehet használni, nem mellesleg fantasztikus illata van. Mindig van itthon belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Annai

2019. július 4.

Nagyon szeretem ezt az olajat. Ha nehezen tudok elaludni, pár cseppet az orrom alá kenek. A hatása sosem maradt el. Házilag készített arctonikban is jó haszna van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

erasm98

2019. április 18.

Teafaolaj mellett használom, a hatása hasonló a tefaolajhoz, csak talán kevésbé szárítja a bőröm és még a mitesszerekkel is jobban veszi fel a harcot.
Arcápolási rutinomban esszensöööl:)
Azt sajnálom, hogy a korpám ellen nem vette fel a harcot sikeresen.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Arcápolási rutinomban esszensöööl:)
Azt sajnálom, hogy a korpám ellen nem vette fel a harcot sikeresen.:(

zabhegyezo

2018. augusztus 8.

Amikor műtötték az állkapcsomat, vele kenegettem a kék/zöld foltokat az arcomon. A feldagadt arcom állapotán is segített, lejjebb vitte a duzzadást. De használtam már mindenre. Fejfáskor a halántékomba masszírozva, pattanásos, piros arcbőröm nyugtatására, vagy csak szimplán egy kis illatot csempésztem vele a házilag készített kencéimbe. Szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>