Aromax

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. február 22.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A levendulaolaj az aromaterápia gyöngyszeme, egyike a legsokoldalúbban felhasznált illóolajoknak. Azon kevés illóolaj egyike, amely hígítatlanul is bőrre kenhető. A valódi levendulaolaj nyugtató, ellazulást elősegítő, vérnyomáscsökkentő, fájdalomcsillapító és antimikrobiális főbb hatásokkal rendelkezik.

Gyulladáscsökkentő tulajdonságának köszönhetően elősegíti a sebek gyors és hegesedés nélküli gyógyulását. Fertőtlenítő hatása miatt pattanások, fertőzések, csípések kezelésére használják. Kisebb égési sérüléseket, leforrázott helyeket bekenve vele csökkenti a fájdalmat, az elfertőződés veszélyét, gyorsítja a gyógyulás folyamatát.

Javasolt alkalmazás: párologtatásra, légfrissítésre, ellazulást elősegítő aromafürdő készítéséhez, rovarcsípés kezelésére, arc- és nyak ápolására-kedvezően hat a faggyúmirigyek működésére, testápoló olaj készítéséhez.

BenkeFanni

2019. október 22.

Szeretem az illatát. Főleg pattanásokra használom. Szuperül működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

Szeretem az illatát. Főleg pattanásokra használom. Szuperül működik.

barnafruzsina

2019. október 9.

Mindenre IS jó. Csípésre, allergiára, arcpakolásba keverve, fürdővízbe, párnára cseppentve. Imádom, kicsit talán már függője is vagyok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

TKataa

2019. augusztus 15.

Rengeteg dologra lehet használni, nem mellesleg fantasztikus illata van. Mindig van itthon belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Annai

2019. július 4.

Nagyon szeretem ezt az olajat. Ha nehezen tudok elaludni, pár cseppet az orrom alá kenek. A hatása sosem maradt el. Házilag készített arctonikban is jó haszna van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

erasm98

2019. április 18.

Teafaolaj mellett használom, a hatása hasonló a tefaolajhoz, csak talán kevésbé szárítja a bőröm és még a mitesszerekkel is jobban veszi fel a harcot.
Arcápolási rutinomban esszensöööl:)
Azt sajnálom, hogy a korpám ellen nem vette fel a harcot sikeresen.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

Arcápolási rutinomban esszensöööl:)
Azt sajnálom, hogy a korpám ellen nem vette fel a harcot sikeresen.:(

zabhegyezo

2018. augusztus 8.

Amikor műtötték az állkapcsomat, vele kenegettem a kék/zöld foltokat az arcomon. A feldagadt arcom állapotán is segített, lejjebb vitte a duzzadást. De használtam már mindenre. Fejfáskor a halántékomba masszírozva, pattanásos, piros arcbőröm nyugtatására, vagy csak szimplán egy kis illatot csempésztem vele a házilag készített kencéimbe. Szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

nyuszo

2018. augusztus 3.

Lényegében a termékleírás minden fontos infót tartalmaz, nálunk mindig van itthon belőle...
Én 2 dologra használom rendszeresen.

1. Ezzel tisztítom a kutya fülét, amikor rázza a fejét...Egy kis csésze langyos vízbe 10-15 cseppet cseppentek, ebbe áztatom a kozmetikai korongot, finoman kinyomkodom, majd áttörlöm vele a kutya fülét és környékét...kb. 4-5 korongot használok el fülenként! Ez fertőtleníti, csökkenti a gyulladást, enyhíti a kipirosodást, lenyugtatja a kutyát, aki addigra már jól felhúzta magát a viszkető füle miatt, és nem utolsósorban finom levendula illata lesz a blökinek....
Szeretem, mert természetes, és már az első kezelés után láthatóan megkönnyebbülést hoz az irritált fülű ebnek....

2. Évek óta ezt használom öblítő helyett a mosáshoz...a dobba csepegtetem, vagy hozzáadom a folyékony mosódióhoz (10-15 csepp)….természetes, fertőtleníti a ruhákat és a mosógépet is (!), fantasztikus friss illat van tőle a lakásban....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Én 2 dologra használom rendszeresen.

Helene

2017. október 12.

Én tonikot csináltam belőle. 5-6 cseppet adtam hozzá a vízhez. És így töröltem át az arcomat minden nap. Valóban nyugtatja a pattanásos bőrömet és talán kevesebb mitesszerem is van. De egy idő után nem volt elég hatásos, így raktam bele ehhez még 2 csepp teafaolajat és így már tökéletesen bevált. Éjszakára még szoktam használni, mivel mostanában lefekvés előtt állandóan fáj a fejem. 1-2 cseppet bemasszírozok a halántékomba, ahol fáj a fejem és rövid időn belül megszünteti a fejfájást és segít hogy könnyebben aludjak el. Mióta használom ezt a módszert azóta jobban alszok, és frissebben ébredek másnap reggel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Nicus

2017. április 1.

Az arcomra vettem, mert sok pozitív hatást írtak róla. Minden reggel és este használom, tonizálás után és hidratálás előtt.
Nagyon szeretem, nem tudnám kihagyni ezt a lépést a rutinomból. A pattanások után maradt foltokat szépen elhalványította, mióta használom új nem is jött elő, habár ha lenne úgyis teafaolajjal ecsetelném, mert az hatékonyabban szárítja le. De ez remek prevenció, fertőtlenít és gyorsítja a gyógyulás folyamatát.
Az illata valóban erős, néha bevallom kicsit büdösnek is találom, de mivel hatásos, nem izgat milyen illatú és mennyire erőteljes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

cicc

2016. november 3.

Szeretem az Aromax termékeket,de ebből a Gladoil nevű levendulaolajat szoktam venni.(auchan kb 450 Ft)
stresszes nap után kb 10-15 cseppet teszek a kádba,és fél órát áztatom magam..párszor bekentem az arcomat is (vizes vattára 2-3 csepp),erős volt,de az biztos hogy jót aludtam tőle :DD (talán kicsit visszahúzta a pattanásokat,de ehhez úgyis idő kell,2 hete használom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>