Aromax

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shine*, Módosítva: 2012. november 14.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Ausztráliában honos hármaslevelű makadámdió (Macadamia ternifolia) csonthéjtól megszabadított, zsíros olajban rendkívül gazdag terméséből előállított olaj (Macadamiae oleum), mely sajátos összetételének köszönhetően kiváló bőrpuhító, bőrnedvesítő és a bőrgyulladások okozta bőrfeszülést csökkentő hatású. Az olaj mintegy 80%-át két telítetlen zsírsav (illetve ezek észtere) adja, az olajsav és a palmitoleinsav. Mindkettő alkotórésze a bőrünk védelmében fontos szerepet betöltő faggyúnak. Különösen kedvező tulajdonsága, hogy az avasodás folyamatának hosszú ideig ellenáll, ezért eltarthatósága körülbelül kétszerese a többi, gyakran használt zsíros olajénak.

A makadámdió olaját horzsolások és terhességi csíkok eltüntetésére, várandósok és babák bőrének ápolására, a bőr öregedési folyamatának lassítására, illetve a bőrvörösség mérséklésére alkalmas kozmetikai készítmények alkotórészeként, valamint napozószerek és dekorkozmetikumok összetevőjeként lehet eredményesen felhasználni.

jenny summerville

2020. július 31.

Szerintem hajra ez a legjobb olaj. Többféle Aromaxos olajat is használok, de hajamra ez vált be a legjobban. Puha lesz tőle a hajam, táplált, és a száraz végeket nagyon szépen rendbe hozza. Hajlamos "seprűsödni" a hajam, de ezzel az olajjal kordában tartható. Hajszárítás után használom a hajvégekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

Kriszta180222

2020. február 2.

Hajvégápolásra, és arckrémbe keverve használom, mindkét módszer bevált. A hajam teljesen beissza, és kellően puhítja. Önmagában is kipróbáltam arcbőrön, úgy annyira nem éreztem hatékonynak, de bekeverve szerintem szuper. Én személy szerint érzem rajta a pörkölt diós illatot :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

devirag

2016. május 9.

Kismamaként használom pocakra Bioderma testápolóval vagy Naturland krémmel összekeverve és eddig nagyon elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Alice83

2012. november 26.

Szerettem anno mivel teljesen beszívódott és azért valljuk be erre kevés olaj képes..pattanást sohasem okozott..amiért abbahagytam az az h nem szerettem reggelente elkenegetni az arcomon, problémásabb volt mint egy krémet (este nem használok krémet) ill. gyorsan fogyott és így egy kicsit drágálltam is..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

Shine*

2012. november 10.

Nagyon jó termék. Nekem hajvégápolásra eddig ez vált be legjobban az olajok közül. De testápolásra is kiváló.
Azt gyanítom, hogy ez az Aromax-os finomított, mert illattalan; és úgy tudom, hogy a finomítatlannak diószerű illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Emolliensek: Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil