Aromax

Ár:   1295 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2012. január 23.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

100%-os, tiszta édesmandula olaj. Felhasználható illóolajok hígításához, bőrápoló és masszázsolaj készítéséhez. Teljes testre alkalmazható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Viktoriakiss

2021. április 18.

Nagyon szuper termék pár hete hasznalom csak de iszonyat puhává teszi a börömet es lathatoan nekem szebb lett tőle az arcom halvanyitotta a pattanas utani foltokat is. Csillagos 5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

dbrownie

2021. február 8.

Arcra, szemkörnyékre és testápolónak is használom, a kirepedezett kezem vagy a frissen borotvált lábam sem csípi . Szemfesték lemosásra és hajvég ápolásra is kitűnő. Egyszóval univerzális! A kutyusunk ha megérzi, le akarja nyalogatni rólam - innen is tudhatod, hogy abszolút természetes dolgot kensz magadra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

BBibi

2020. október 28.

Imádom, de ezért az árért nekem kevés ez a mennyiség, rendszeresen használat mellett.

Inkább rendelek ugyanezért az árért 110 ml-es változatot a Piping rockrol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

Inkább rendelek ugyanezért az árért 110 ml-es változatot a Piping rockrol.

szandi08

2020. június 22.

Sminklemosáshoz használom, nagyon jól, gyorsan eltávolítható vele bármilyen smink. Viszont sajnos szárítja a bőrömet. Maradok inkább a szőlőmagolajos társánál

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

HHanga

2020. június 16.

Én alkalomadtán esténként úgy 3-4 cseppet szétpacsmagolok az arcomon (vagy a hidratálómhoz cseppentek belőle és úgy) és reggelre extra puha lesz!
Múltkor valami fiú megfogta az arcomat és utána tíz percig áradozott,hogy "jajjj de puha, de miért ilyen puha? hát nagyon puha :D " . Szóval ez csak jelent valamit.... :D Azért este kenem fel, mert akkor reggelre pont jó, hiszen már nem csillog / olajos egész nap a bőröm, de a hatása egész nap megmarad.
Itt írta valaki, hogy szemkörnyékre is használja, azt is ki fogom próbálni.
Hajra még nem próbáltam, de arcra 10/10 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Itt írta valaki, hogy szemkörnyékre is használja, azt is ki fogom próbálni.
Hajra még nem próbáltam, de arcra 10/10 :)

Biancah

2020. április 23.

Az a helyzet, hogy ez a kis olajocska jobb, mint bármelyik testápoló. A lábszáram állandóan száraz, szőrbenövésekkel tarkított, Body Shop-os testvajat tolok rá, és a kozmetikusom mondta, hogy próbáljam ki a mandulaolajat. Tavaly vettem Mannásat, nem estem hanyatt tőle, annyi, hogy jó volt az illata, de tavasszal olajozni már too much...
De ez?! 6-6 cseppet dolgozok el mindkét lábszáramon zuhi után, és azonnal beszívja, nincs zsíros érzés, nem tapad hozzám az ágynemű éjjel. Reggel pedig pihe puha a lábam! Ma kipróbáltam a karomon is, ott is totál beitta, pihi puhi lett a bőröm. Kis csoda, és sajnálom, hogy csak most leltem rá!
Hajvégekre is kentem, ott annyira nem remekelt, de máshol imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Hajvégekre is kentem, ott annyira nem remekelt, de máshol imádom!

Orina1

2020. február 2.

Bőrápolóként igazi csodaszer. Alkalmanként szoktam éjszakára bekenni, de nagyon puhává varázsolja a bőröm.
Vízhiányos bőrre nekem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

Vízhiányos bőrre nekem jó.

rekamer

2019. augusztus 24.

1 hete használom arcra, nyakra, dekoltázsra. Napi 1x, este 3 csepp krém után.

Szaga / illata nincs szerintem, sok terméket kapunk ennyi pénzért.

Lehet mert elutaztam 2 napra (stressz?) és ettem egy fél mangót (pcos) jött ki hirtelen 37 pattanás az arcomon, lehet a mandulaolajtól. A jó hír, hogy tényleg bőrt puhít. Meglátom a kombinált- olajos bőröm vízhiányosságával mit kezd.
A használatot most abbahagyom arcon egyelőre, amíg ki nem derül mi történt. Addig használom majd máshova. (pl. kéz? haj?)

Később majd updatelek.

Update: kezet bekenni este tökéletes, reggelre pihe puha mancsok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

1 hete használom arcra, nyakra, dekoltázsra. Napi 1x, este 3 csepp krém után.

Szaga / illata nincs szerintem, sok terméket kapunk ennyi pénzért.

Később majd updatelek.

Update: kezet bekenni este tökéletes, reggelre pihe puha mancsok.

Olgicska76

2019. április 3.

Kedvenc olajam, a reggeli hidratálómba szoktam keverni, kicsit rajta hagyom a bőrömön, és aztán a nagyját letörlöm. Nekem bevált - szeretem a természetes dolgokat, a krémem is "alap' gyógyszertári hidratáló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 3.

Lilium

2019. március 10.

Én szemkörnyékre és hajra használom, azóta a hajam és a bőröm is sokkal puhább. A kezekre is próbáltam, de ott semmit nem segített, pedig nincsenek extrém száraz kezeim. A hajam picit könnyebben kezelhetőbb, általában hajmosás előtt viszek fel egy kicsit a már vizes hajamra, vagy a már száraz hajvégeken oszlatok el 2-3 cseppet. Az arcbőrömön segített a legtöbbet: isteni puha lett tőle! A picit száraz orromra is szoktam egy keveset kenni, azóta az is sokkal szebb! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil