Aromax

Ár:   1295 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2012. január 23.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

100%-os, tiszta édesmandula olaj. Felhasználható illóolajok hígításához, bőrápoló és masszázsolaj készítéséhez. Teljes testre alkalmazható.

rekamer

2019. augusztus 24.

1 hete használom arcra, nyakra, dekoltázsra. Napi 1x, este 3 csepp krém után.

Szaga / illata nincs szerintem, sok terméket kapunk ennyi pénzért.

Lehet mert elutaztam 2 napra (stressz?) és ettem egy fél mangót (pcos) jött ki hirtelen 37 pattanás az arcomon, lehet a mandulaolajtól. A jó hír, hogy tényleg bőrt puhít. Meglátom a kombinált- olajos bőröm vízhiányosságával mit kezd.
A használatot most abbahagyom arcon egyelőre, amíg ki nem derül mi történt. Addig használom majd máshova. (pl. kéz? haj?)

Később majd updatelek.

Update: kezet bekenni este tökéletes, reggelre pihe puha mancsok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

1 hete használom arcra, nyakra, dekoltázsra. Napi 1x, este 3 csepp krém után.

Szaga / illata nincs szerintem, sok terméket kapunk ennyi pénzért.

Később majd updatelek.

Update: kezet bekenni este tökéletes, reggelre pihe puha mancsok.

Olgicska76

2019. április 3.

Kedvenc olajam, a reggeli hidratálómba szoktam keverni, kicsit rajta hagyom a bőrömön, és aztán a nagyját letörlöm. Nekem bevált - szeretem a természetes dolgokat, a krémem is "alap' gyógyszertári hidratáló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Lilium

2019. március 10.

Én szemkörnyékre és hajra használom, azóta a hajam és a bőröm is sokkal puhább. A kezekre is próbáltam, de ott semmit nem segített, pedig nincsenek extrém száraz kezeim. A hajam picit könnyebben kezelhetőbb, általában hajmosás előtt viszek fel egy kicsit a már vizes hajamra, vagy a már száraz hajvégeken oszlatok el 2-3 cseppet. Az arcbőrömön segített a legtöbbet: isteni puha lett tőle! A picit száraz orromra is szoktam egy keveset kenni, azóta az is sokkal szebb! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Rekaa09

2019. január 14.

Hidratálóként használom a kombinált bőrömre, nem lesz tőle zsíros a bőröm, inkább szabályozza a faggyútermelést. Nem olyan mint egy argán olaj, nyugodtan használhatják kombinált bőrűek is. A bőröm puha lesz tőle, szem alá is ezt használom, illetve mikor felkenem a szempillákat is bekenem vele. Ennyi pénzért ajándék, már fél éve meg van, de még csak a felét használtam el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

cicamokusz

2018. december 1.

Kb. egy hónapja használom a mandulaolajat. Napi szinten esténként a szemkörnyékemet kenem be pár cseppel, a tenyeremben maradt olajhoz pedig a szokásos arckrémemet hozzákeverem és így oszlatom el az egész arcomon. A bőröm puha, szerintem láthatóan jobb formában van, annak ellenére, hogy éjszakázós, strapás időszakomat élem. Plusz pont, hogy a szempilláimat is látványosabb hosszabbította.
Másik felhasználási módként a hajamat ápolom vele heti 2x pakolásként. Ezt nem önmagában teszem, hanem egyéb olajokhoz hozzáadva oszlatom el a fejtetőtől a hajvégekig. Itt a növekedés üteme még megfigyelés alatt van, de a hajam szép, fényes, egészséges. Mindenképpen hosszú távú alap darab lesz a fürdőszobámban ez az olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

TheNancy07

2018. november 14.

Esténként szoktam használni lefekvés előtt 3-4 cseppet a szem alatti karikákra. Kicsit halványítja tényleg, de látványosan inkább puhítja és hidratálja a bőröm. Hajvég ápolásra szoktam még használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Mosolyka

2018. november 2.

Több éve ezt használom esténként a teljes szememre, beleértve a szempillámat is. Puha, rugalmas bőrt és dús szempillákat eredményez. Nem tervezem lecserélni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 2.

Pumkin

2018. október 17.

Sok jót olvastam róla, ezért be is szereztem. A száraz kezem nagyon szépen rendbe tette, minden este mandulaolajjal hidratálom a kezeim, arcom. Gyorsan beszívódik. Nekem gyorsan fogy mindennapi használat mellett. Összességében megvagyok vele elégedve, újra fogom venni, mert ősszel/télen biztos szükség lesz rá.

Ami nem tetszik és nem is olvastam sehol sem, azt, hogy irdatlanul csípi a szemem, ha véletlenül belekerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Hecate

2018. április 20.

Arcra használtam és kedveltem. Ápolt érzést adott, a bőröm puhább lett, jól tisztított és hidratált. (Azonban kénytelen voltam leszokni róla, mert ahol venni kezdtem egy idő után már csak hitegettek a beszerzésével, de nem szerezték be. Most már látom más boltokban, lehet visszaszokom rá, bár a varázsmogyoró virágvízzel is elégedett vagyok és az nagyobb kiszerelésű.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

LoraBangs

2018. április 9.

Csodaszer! :) Bár a szagával nem vagyok megelégedve (nekem étolajra emlékeztet) de a hatása kárpótolja, jóval olcsóbb, mint az argán olaj és gyorsabban is szívódik fel, hajvégekre használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil