Aromax

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 1650 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andrea_official, Módosítva: 2022. november 2.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Aromax, 1650 Ft

Az Otthonod illata sorozat Napfelkelte illóolaja a hajnali szélben libbenő csipkefüggönyön áttűnő napsugarak hangulatát idézi meg. Az illat megtölti a lelket napfénnyel és energiával. A narancs és az ilang-ilang párosa hozzájárul a harmonikus reggelekhez és a jó közérzethez, akár diffúzorban, aromalámpásban, akár masszázsolajak, bőrápolók alkotóelemekhez használod ezt az illóolajkeveréket.

Ár: 1650 Ft , Eladó: Aromax
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kutyafule

2023. október 31.

Alapból nem vennék magamnak - tesztelésre kaptam -, nem túl környezet és pénztárca barát, ha az ember nem ragaszkodik állandó illatfelhőhöz az otthonában.
Párologtatva használtam. Ilyesmit általában takonykór idején borsmentával, eukaliptusszal, stb. szoktam. Ezekhez képest visszafogottabb, szerintem kellemesen édes illata van, megnyugtató, valóban otthonos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 31.

hugsandcups

2023. október 11.

Meleg, otthonos illata van, az ilang-ilang nekem először kicsit erős volt, de párologtatva kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 11.

bamaga

2023. szeptember 21.

Tesztelésre kaptam én is az illóolajat, üvegből szagolva kicsit erős nekem az illata, de diffuzorban kellemes illatot áraszt. Egy picit lehetne tartósabb, de szeretem reggelente párologtatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 21.

mujerconfused

2023. szeptember 17.

Szintén tesztelésre kaptam, kellemes, számomra nyárias illata van, gyertyás párologtatóban használom + a narancs miatt utálja a macska szval végre békén hagyja a művirágaimat amikre rácsepegtetem 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 17.

dyna

2023. szeptember 13.

Tesztelésre kaptam a terméket; közvetlenül az üvegcséből szagolva, az illata számomra túl erőteljes Ylang-Ylang, viszont párologtatóba téve hígított formában, kellemes otthon illattá szelídül. Azt gondolom, hogy az Ylang-Ylang önmagában elég megosztó illat, egyeseknél érzékenységet, fejfájást válthat ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 13.

lili2020

2023. augusztus 31.

Nagyon finom illatot áraszt. Találó a neve, tényleg napfelkeltés.
Más hasonló termékekhez képest közepesen tartós illatúnak gondolom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 31.

Nagyon finom illatot áraszt. Találó a neve, tényleg napfelkeltés.
Más hasonló termékekhez képest közepesen tartós illatúnak gondolom.

erosdora00

2023. augusztus 28.

Párologtatóban használom, olyan illatot áraszt, mintha frissen vágott virág lenne a szobában, valamint narancsos beütése is van.
Vízzel elkeverve is próbáltam pumpás permetezőben, nekem nyáron így kényelmesebb használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 28.

Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil