Aromax

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pankalino, Módosítva: 2020. augusztus 19.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Aromax Ricinusolajos Hajpakolás argánolajjal kondicionálja a hajat és a fejbőrt. A benne található argánolajnak köszönhetően segít pótolni az elvesztett nedvességet, visszaadja a bőr és a haj egészséges fényét, intenzív ápolást biztosít. Vitaminokban és esszenciális zsírsavban (omega-6) gazdag. Kiegyensúlyozó hatása a fejbőrre is jótékony hatású. Levendula- és rozmaringolaj tartalma pedig kellemes illatot biztosít.

100% természetes hatóanyagtartalom. Mesterséges illatanyagot nem tartalmaz. Parabénmentes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

boni04

2022. szeptember 12.

Másodszorra vettem újra. Hetente szoktam használni pre-washként, hajmosás előtt kb 1-2 órával a fejbőrőmbe masszírozok egy keveset, illetve a hajamba is ami a kezemen marad. Ezt követően kókuszolajat/olívaolajat/szőlőmagolajat teszek a hajamra, ezt is jól bemasszírozom, végül valamelyik tápláló Hair Food-ot, jól befedjen minden hajszálat ez a keverék. Egy pamutpólóból turbánt csavarok a fejemre, és így tudok tenni-venni amíg hatnak.

Nekem borzasztóan száraz, göndör a hajam, egy mosással kimosom belőle ezt a sok mindent, és ezután hidratálom, stb.

Nagyon bevált, lassan fogy, mennyei az illata, csodás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 12.

Nagyon bevált, lassan fogy, mennyei az illata, csodás!

hogolyo91

2022. május 23.

A ricinusolaj sok szempontból csodaszer a haj számára (legalábbis az enyémnek). Még egyszer rég, amikor hullott a hajam, kezdtem el rendszeresen ricinusolajos hajpakolásokat használni, részben a hajtövekre, hogy csökkentse a hajhullást, fokozza a növekedést, részben a végére, hogy táplálja. Eddig szinte mindig a gyógyszertári ricinusolaj után nyúltam, azt kevertem vagy az aktuális hajpakolásomba, vagy házilag pl.mézzel, olívaolajjal kikeverve használtam és nagyon bevált, most már a lassan idegesítően dús és hosszú (nah, jó, csak hajszárításnál idegesít) hajamra is használom, hogy ilyen dús is maradjon. Nemrég megláttam a DM-ben ezt a verziót és gondoltam kipróbálom.... de... a gyógyszertáras opció sokkal jobban tetszik. Lehet, hogy még ennek a maradékát is belekeverem egy hajpakolásba és úgy használom el. A hatásával nyilván nincs problémám, hozza, amit ezektől az olajoktól vár az ember, viszont az állaga, használata, kimosása, illata hihetetlenül idegesítő számomra. Nagyon zavar az illata, beleragad a hajamba, kb. 4x kellett samponozni a hajam, hogy rendesen kijöjjön (félek ez ront az olajok hatásán is). Ráadásul az én hajamra, ha rendesen felviszem a hajtövekre is, egy alkalommal, több, mint a fele elfogyott, szóval nem is gazdaságos. Így azt hiszem, maradok annál, hogy a gyógyszertári ricinusolajat keverem az aktuális hajpakolásomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 23.

ViragKisAsszony

2022. február 19.

Fejbőröm ápolására kerestem valamit, erre esett a választásom, nem bántam meg. Tetszenek az összetevői, a választásnál fontos volt, hogy hidratálja a fejbőröm (ricinus, szőlőmag, argán) és antibakteriális hatása legyen a hajpakolásnak (levendula, rozmaring). Nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe, nem viszket a fejbőröm, az üvegcsével könnyen fel lehet vinni. Heti egyszer használom, 1-2 órán keresztül van fenn, kb másfél hónapja megvan, nagyjából az ötöde van még a flakonban. Ha elfogy, valószínűleg újra megveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 19.

b.Rose57

2021. május 30.

Kár volt kipróbálni. Annyira irritálta a fejbőrömet, azt hittem megőrülök, és még a hajvégeimet is kiszárította.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

anneshirley

2021. április 17.

Jó ötlet (a hajnak áldásos, de önmagában szerintem használhatatlan állagú és büdös) ricinusolajat más, kellemesebb tápláló olajokkal keverni, de sajnos nem szerettem meg ezt a hajpakolást. Nekem nehéz volt kimosni, és az ápoló hatását sem tartom kiemelkedőnek. Elsősorban a fejbőrre gyakorolható jótékony hatása miatt vettem, de ezen a téren nekem semmit nem nyújtott. Nem értem, másoknak hogy fogyott ilyen gyorsan, én alig bírtam "haladni" vele, pedig váll alá érő hajam van. Drágának se tartom, ha otthoni kotyvasztáshoz az összes hozzávalót megvenném, az se lenne olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

Esovaro

2021. április 14.

Imádom!
Egy jó ideje növesztem a hajam, és ez segített. Természetesen nem ,,növeszti" semmilyen olaj sem a hajat, de ápolja, hogy kevésbé törjön a vége, és ezért a hossz is megmarad. Tetszenek az összetevői, én nem értem azokat, akik szerint házilag kikeverve olcsóbb lenne, ki is számoltam, a legolcsóbb olajakkal számolva is drágábban jön ki.
A levendulaillat tényleg ott van, de egy "aromax" nevű cégtől nem várok mást, mint illatot, és az illat hamar elmúlik, miután feltettem a hajamra. Hetente kétszer mosok hajat, és az egyik előtt egy egész nap fenn hagyom, mint pre-poo treatment. Néha az aljára is teszek, nem azért, mert a töredezett hajvégeket meg lehetne menteni, mert ez nem így működik, hanem azért, hogy ne törjön tovább.
Nagyon jó, folyékony az állaga, könnyű eloszlatni, én bőségesen használom már 2 hónapja, a hajam egészére viszem fel hetente egyszer, és még csak az üvegcse felénél tartok. Biztos vagyok benne, hogy újravásárolom majd ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Imádom!

hsziszi

2021. március 20.

Imádom! Hajam is hálás érte. Heti 1x 1,5-2 órát hagyom fenn a hajamon törölközőbe csavarva. Puha, fényes selymes lesz tőle a hajam. Talán mintha tovább is bírná a hajam, nem zsírosodik olyan gyorsan.
Könnyen ki lehet mosni ahhoz képest hogy olaj.
Mindenképp újravevős termék számomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Könnyen ki lehet mosni ahhoz képest hogy olaj.
Mindenképp újravevős termék számomra!

Mercury91

2021. február 23.

Drága, ez tény, de jó. Amíg nem vettem gyógyszertári ricinust és nem szereztem kókuszt, addig ezt használtam. Hatásos egyébként ez is, csak magadnak sokkal olcsóbban kikevered. Tény, hogy az argánolaj nagyon drága, de nem is annyira létszükséglet, mert a ricinus mellett bármilyen más olaj megteszi "higításnak". Egyébként ez könnyen kenhető, azonban nem folyik össze-vissza, nem ragad, könnyen kimosható. Egyedül az ára nem kedvező, szerintem még a jó minőségéhez képest is kicsit túlárazott, ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

potimano

2021. február 16.

Nagyon kellemes illata van, azonban nekem egyáltalán nem érte meg. 2000 forintért jutottam hozzá akciósan a 100 ml-es kiszereléshez mert ki szerettem volna próbálni, azonban nekem fenékig érő hajam van. Ha csak a fejtövemre és a hajam legvégére használom, akkor is egy tetemes mennyiséget kell elhasználni, és ennyi pénzért fájt a mennyiség, hiába lehet, hogy ez a valaha volt legjobb hajpakolás. Így általában bekeverem vagy kókuszolajjal, vagy pedig olívaolajjal és úgy teszem a hajpakolásba, hogy egy kicsit felturbózzam, de ennyi pénzért találok más "turbózó" anyagot is :D Talán akinek rövidebb/kevesebb haja van jobban be fog válni, mert a minőségében nem találtam szembetűnő negatívumot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Enne

2021. február 8.

Szerintem kissé túlárazott. Megvettem, amikor akciós volt, hátha tud valami extrát. Havonta 1-2 alkalommal használom, elsősorban a hajszárazság és fejbőrviszketés csökkentése miatt. Fényes végeredményt ad, de nekem csúszós is lesz tőle a göndör hajam, amitől formázhatatlanná válik sajnos. Gyorsan fogy, pedig az én hajam vállig sem ér. Így is lehetne még tenni rá.

A nagy része ricinusolaj, amihez viszonylag olcsón hozzá lehet jutni patikában. (Néhány éve rendszeresen használtam is, amikor nagy hype volt körülötte). A legtöbb összetevőből mindig tartok otthon, mint később kiderült, úgyhogy akár házilag is összeállítható, az összetevőkből pedig én döntöm el, mennyit használok igény szerint. Egyszer jó volt kipróbálni. Olyan - tettem is, meg nem is valamit a hajamért - érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene

További info az összetevőről a KM-blogon >>