Aromax

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pankalino, Módosítva: 2020. augusztus 19.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Aromax Ricinusolajos Hajpakolás argánolajjal kondicionálja a hajat és a fejbőrt. A benne található argánolajnak köszönhetően segít pótolni az elvesztett nedvességet, visszaadja a bőr és a haj egészséges fényét, intenzív ápolást biztosít. Vitaminokban és esszenciális zsírsavban (omega-6) gazdag. Kiegyensúlyozó hatása a fejbőrre is jótékony hatású. Levendula- és rozmaringolaj tartalma pedig kellemes illatot biztosít.

100% természetes hatóanyagtartalom. Mesterséges illatanyagot nem tartalmaz. Parabénmentes

Mia0602

2021. január 12.

A száraz bőröm ilyenkor télen a fejbőrömön is problémákat okoz. Foltokban hámlik a bőr néha bepirosodik. Erre szoktam használni, jó alaposan bekenem a fejbőröm majd átfésülöm. Utána bekenem a hajvégeim is. Na itt szokott problémát okozni a mennyiség. Szerintem az egész flakonnal képes lenne elnyelni. Még sosem tudtam annyit kenni rá, hogy olajos kinézetű legyen. Újból átfésülöm és felcsatolom. Egyszer kipróbáltam dunsztban, de nem volt különbség.
Kétszer mosok hajat egy héten csak heti 1x szoktam használni hajmosás elött 1-2 óráig.Minden gond nélkül kimossa a sampon. A fejbőröm állapotán javít, a hajvégeimen csak 1-2 napig. Utána ugyanolyan oroszlánsörény, gubancos, szöszös.
Illata elviselhető, egyre jobban megszokom lassan tetszeni fog! Kicsit macerás, de rá kell szánni az időt és energiát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 12.

zizz89

2021. január 2.

Kókuszolajjal higítom fele-fele arányban és mivel kéthetente mosok hajat (igen - már csaknem 5 éve) így egy teljes flakonnyi kb. 1 évig elég. Hajvégekre kenek csak és 2 órát hagyom a hajamon zuhanysapka és turbán alatt, majd hajmosás. Szembetűnő hatásról nem tudok beszámolni, annál is inkább, mert az elmúlt évben szinte az összes hajápolási szokásomon változtattam, így az eredmény ezek összképe. Ártani biztos nem árt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

EmmaHeather

2020. december 17.

Az ára tényleg elég borsos ahhoz képest, hogy csak 100ml kiszerelés és ahogyan az egyik hozzászóló írta előttem, nekem is az a tapasztalatom, hogy kb az üveg negyede elfogyott már az első használatnál (kb 10 centivel váll alá ér a hajam). Igaz vittem fel midenhova, a fejbőrömre és a hajhosszomra egyaránt. Próbáltam úgy spórolni, hogy amennyire lehetett összefésültem a hajamon a kencét, de a negyede így is elfogyott.
Tapasztalatom még:
Egyszeri jó alapos, jól habzó samponozás után nem érzékeltem a maradványait, szépen kijött.
Hajszárítóval való szárítás közben-után azt vettem észre, hogy nem száll úgy a hajam, mint eddig, nem "szöszös", ami szuper, nem állnak ki a babahajak, nem tűnik töredezettnek a hajam. Kicsit hidratáltabbnak is érzem ezáltal. Könnyebb kifésülni, nem gubancolódik annyira. A hosszútávú hatását még nem ismerem...de mivel nagyon pozitívak a tapasztalataim, valószínűleg újravevős marad, csak én is higítani fogom ilyen-olyan más olajokkal is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 17.

Tapasztalatom még:

zhophia

2020. október 1.

Ez egy csodaszer! Mivel úszok, hetente egyszer kell valami nagyon tápláló a hajamra, hogy ne töredezzen szét és száradjon ki a klórtól. Már az első használat után fantasztikus volt az eredmény: nagyon fényes, nagyon puha, könnyen fésülhető, mégis jó tartású haj. Mondjuk én gazdagon bekenem vele az egész hajhosszomat és a fejbőrömet is (nagyon hosszú, majdnem derékig érő hajam van), teszek rá egy törölközőt, rajta hagyom egész éjszaka, és reggel mosom ki. Igazuk van azoknak, akik azt mondják, hogy kicsit macerás, mert én pl. háromszor szoktam besamponozni, hogy kijöjjön az egész. Viszont így ritkábban kell hajat mosnom, csak ötnaponta, úgyhogy belefér. Egyértelműen öt csillag, mert megmentette a hajamat. És szerintem nem is elképesztően drága, már ötször használtam, és még a fele sem hiányzik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

Kata1998

2020. augusztus 18.

Eddig nekem nem a kedvencem, az ára kicsit borsos, de ez a legkisebb problémám. Az adagolása nem a legjobb és a negyede elfogyott egy használat során úgy, hogy vállig erő hajam van és még nem is dús. Az illata kellemes. Egy használaton vagyok túl, egyenlőre nem szeretnék véleményt írni, de később jelentkezem. Ami a legjobban felbosszantott, hogy 2 alkalommal kellett hajat mosnom mire talán kijött, 1 alkalommal 2x mosok hajat szóval ha úgy vesszük 4x mostam át nagyon alaposan és hátul még kicsit úgy érzem mint ha lenne benne. Nekem ezért 3 csillag eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Liara0826

2020. augusztus 10.

Nagyon tetszik! Évek óta hajnövesztésben vagyok és már sok mindennek utána olvastam, így tudom, hogy amik ebben a termékben benne vannak nagyon hasznosak számomra. Ha tehetem minden hajmosás előtt felteszem jó pár órára/ egy éjszakára hatni ami úgy hogy hetente egyszer mosok hajat nem vészesen sok idő. Az ára miatt gondolkodtam sokáig, hogy megvegyem-e, de nekem nem fogy gyorsan, sokáig elég. Plusz pont még, hogy nem olyan nehéz kimosni mint a sima ricinus olajat, vagy bármi tojásos hajpakolást.
Egyszer szerintem mindenkinek ki kell próbálnia, aki hajnövesztő projektben van, vagy száraz a hajkoronája.

Update:
Végre megtaláltam a centimet amivel mérni szoktam a hajam (igen tudom, már már beteges, de szeretem ellenőrizni, hogy éppen mi az ami beválik vagy sem, szemmértékem pedig nincs). Kb május elején volt 63,5 most pedig, úgy hogy vágtam belőle kb fél-1 centit úgy 67. Ez számomra nagy szó, évek óta alig értem el ezt a hosszt, vagy ha elértem már vágni kellett a hajam, most pedig teljesen egészségesek a végei. Szerintem ehhez köze volt ennek a nagyon jó pakolásnak, de akinek hasonlóan nem akar nőni a haja ajánlom a sűrű hajvágás, hajvitaminokat (jutavit vagy egyszerű sörélesztő) és hogy fonja be a haját alváskor. De ezt a remek kis pakolást én újra fogom vásárolni, puha, egészséges és hosszú a hajam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Update:

Lilla1001

2020. augusztus 9.

A heti 1x-i "wellness" napom alapja lett ez a kis olaj, és kádazás közben szoktam dunsztolni ami miatt még pihentetőbb az a kis pihenés, plusz közben legalább egy kicsit melegedhet az olaj is, bár én még higítom a khadi vitalizáló hajolajával és extra szűz oliva olajjal, önmagában is kivételes összetevői vannak. Eleinte argán olajat akartam venni, de ez a kis üvegcse egy hatalmas pénz spórolást jelent, mivel több minden is van benne, mint amennyit én megtudnék venni hozzá. A hajam puha, selymes, a hajszárítótól eltörött hajvégeim pedig újra egészségesek, és bár szedek vitaminokat, szerintem ez is segít a hajam lenövesztésében, ha elfogy biztosan újra veszem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

tonic

2020. augusztus 8.

Először 2190-ért láttam,aztán végül akciósan vettem,sztem kissé drága,mert elég kicsi,viszont jó,szép selymes,puha utána a hajam,remélem nem csak szebb,de erősebb is lesz. Felkenés kicsit macerás nekem,de hát valamit valamiért,újra fogom venni. A design nem tetszik, az összetevők viszont igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 8.

dynah13

2020. július 31.

A hajam megmentoje! Es nem tulzok. Egy sampon tonkretette a hajam, vekonyszalu lett es gyorsan zsirosodott, heti 2 hajmosassal sem voltam megelegedve, pedig azelott csak 1x kellett, es nem volt ilyen zsiros. Ugyhogy eszeveszetten elkezdtem arganolajos pakolasok utan kutatni, mert regen azok valtak be a hajamra, es akkor talaltam ra erre a kis csodara :) Minden egyes osszetevoje aranyat er, csupa/csupa zold csoda, az illata pedig meses. Hajmosas elott szoktam felkenni a hajhosszra, a hajtovekre es a fejborre is, majd becsavarom es rajtahagyom minimum 1 orat, de amennyit csak tudom. Az elejen picit macera volt ezt beiktatni, de nagyon hamar javult annyit a hajam, hogy visszaterhessek a heti 1x mosashoz, abba meg siman belefer :)
Nagyon hosszu, derekig ero hajam van, es sok-sok hajmosasra eleg egy flakon, ugyhogy nekem maximalisan megeri az arat is. Felvaltva hasznalom az alverde repair hair butterjaval, ez szamomra a tuti kombo :) Most mar biztosan tartani fogok mindig belole itthon.
Probaltam ugy helyettesiteni, hogy sima ricinusolajba cseppentek arganolajat, de nem sikerult soka eltalalnom az aranyokat, az az nagyon ragacsos ugy, szoval maradok ennel az elore elkeszitett szupersagos pakolasnal :) 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Yura

2020. július 28.

Annyira imádom ezt a pakolást! Az illata isteni, a hajam mindig olyan puha lesz utána hogy legszívesebben egész nap fogdosnám. A hatásáról csak jókat tudok mondani, és bárcsak ne egy órát kéne a hajamon hagyni mert így viszont csak nagyon ritkán nyúlok hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene

További info az összetevőről a KM-blogon >>