Aromax

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pankalino, Módosítva: 2016. június 27.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Aromax Ricinusolajos Hajpakolás argánolajjal kondicionálja a hajat és a fejbőrt. A benne található argánolajnak köszönhetően segít pótolni az elvesztett nedvességet, visszaadja a bőr és a haj egészséges fényét, intenzív ápolást biztosít. Vitaminokban és esszenciális zsírsavban (omega-6) gazdag. Kiegyensúlyozó hatása a fejbőrre is jótékony hatású. Levendula- és rozmaringolaj tartalma pedig kellemes illatot biztosít.

100% természetes hatóanyagtartalom. Mesterséges illatanyagot nem tartalmaz. Parabénmentes

Bridddzs

2019. december 19.

EZ EGY CSODA! DM boxxal jutottam hozzá, magamtól nem biztos, hogy kipróbáltam volna. Hajmosás előtt a hajamra kenem, egy órát a fejemen van, aztán hajmosás. Az eredmény: gyönyörű, fényes, könnyen kifésülhető haj. A hajvégeket is gyönyörűen rendbe hozza. Nekem csillagos ötös.
Újra:
Egy kis időre a feledésbe merült, de újravásároltam. Még mindig csodásan teljesít!! Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Újra:

oliviag

2019. október 17.

Hetente egyszer használom, egy éjszakára vagy legalább 2-3 órára hagyom fent a hajamon. Könnyen kimosható, a kiadagolás és felkenés kicsit nehézkes nekem, szárítás után nagyon jó állagú a hajam, árban is nagyon jó, engem meggyőzött a termék :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Fabricia

2019. október 7.

Barátnőm ajánlotta, és akkor utána jártam. Szép összetevők, cf. Talán még egy kis avokádó olaj elférne benne ;) De ezt leszámítva baromi jó az inci. Illata nem lényeges mert utána úgy sem érzed, de talán a levendula érződik a legjobban. Én a fejbőrömre nem szoktam kenni, mert mindig tartok tőle,hogy zsírosítja az amúgy is könnyen és hamar zsírosodó hajamat:) (csak a hajtövektől lefelé a haj hosszba dörzsölöm bele).
Kicsit persze macerás használni, mert érdemes dunsztolni és minimum 2 órát fennhagyni, de megéri az időt rászánni.
Jó ötlet volt a ricinust argánnal hígítani, könnyebb felvinni és kimosni is (bár én 2x mosom meg a hajam). Nyilván mosás után nem elhanyagolható a balzsam.
Utána fényes a hajam nem száll , persze argán olajat használok a hajvégeimre is.
Erősebbnek érzem a hajamat mióta használom és persze fényesebb is.
Árát nézve lehet elsőre sok ha nem akciósan jutsz hozzá de nekem jó sokáig bírja: heti 1x kenem fel, 2 hónapja használom és még csak a felénél tartok (mell alá érő a hajam). De van hogy más hajpakolást használok, de akkor is teszek ebből bele:)
Szerintem aki kicsit szeretné ápolni a haját annak ajánlom:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Erősebbnek érzem a hajamat mióta használom és persze fényesebb is.
Szerintem aki kicsit szeretné ápolni a haját annak ajánlom:))

cocoapowder

2019. augusztus 23.

2 hónapja használom kb., látványosan nem jobb a hajam, de talán gyorsabban nőtt egy icipicivel, és a hajvégeimet kisimítja. Még mindig nem tudom hogy megér-e ennyi macerát, de most kitartóbb leszek. Addig 5 csillag.
U.i: Mintha viszketne tőle a fejem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

U.i: Mintha viszketne tőle a fejem...

Holdsarlo

2019. július 20.

Lehet önmagában is elég lenne, de össze szoktam keverni egy kis őrölt gyömbérrel, kurkumával ( csak egy nagyon kis adag, mert fog) meg mézzel vagy citromlével és ezt teszem fel a hajamra pakolásként. Mosás után a hajam fényesebb, puhább és dúsabbnak tűnik. Ráadásul még gyorsabban is nő és nem lapul le olyan gyorsan.
Viszont a csomagolása lehetne üveg, hogy ne szaporítsam otthon a műanyagflakonok számát..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

mrsnora

2019. május 27.

Kicsit macerás a használata, mert nekem is sokszor már csak hajmosás előtt jut eszembe, hogy fel kellett volna kenni.
Viszont a hatásával nagyon elégedett vagyok. Puha, kellemes tapintású lesz a hajam tőle.
Én a fejbőrömbe is belemasszírozom kicsit, úgy vettem észre, hogy ezután kevésbe zsírosodik a hajtövem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

odrey

2019. április 13.

Vastag szálú nehezen kezelheto hullamos toredezett hajam van. Ez a termek kellokeppen felpuhitja, a hullamok sokkal szebbek, apoltabbak lesznek. Egy csillagot viszont leveszek, mert korulmenyes számomra a hasznalata, ahhoz hogy hasson, dunsztolni kell sok ideig. De a termék, a javasolt hasznalata mellett csodakra kepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

bebiii

2019. március 18.

Számomra a használta kicsit körülményes, mert mindig hajmosás előtt fél órával jut eszembe, hogy akár használhattam volna... De, amikor nem felejtem el, akkor puha, könnyen kezelhető és fényes lesz tőle a hajam. Ha elfogy, mindenképpen pótolni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Andy88

2018. november 26.

Hetente 1x használom, de sajnos semmilyen hatást nem észleltem a hajamon azon kívül, hogy gyorsabban zsírosodott. Nehéz olaj állaga van, az illata erős, főként a levendula dominál benne. Éjszakára szoktam felkenni a hajamra, jól bemasszírozom, zuhanysapkát rakok a hajamra, és reggel mosom le, majd samponnal hajmosás következik. Picit talán selymesebb, puhább lesz tőle a hajam, és sajnos sokkal lelapulóbb, tartás nélküli... a töredezettséget sem javítja. Talán még picit serkenti is a hajnövekedést, bár nekem alapból gyorsan nő a hajam. Szóval számomra közepes hatékonyságú, nem újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Boji

2018. november 16.

Nekem nagyon bevált. Van, hogy annyira kezelhetetlen és gubancos a vékony szálú hajam, hogy a kifésülés egy kész katasztrófa. Olyankor ebből az olajból teszek fel kb. 4 órára egy pakolálst. Az egészet bekenem a jatövektől a végekig. Utána kétszer meg kell mosni, mert különben zsíros marad a haj, de szerintem egy csodaszer. A "kezelés" után a hajam fényes, és könnyen kezelhető és nem is kell 2 naponta mosni. Mindig megfogadom, hogy egy héten egyszer megcsinálom ezt a procedúrát, csak elég macerás és sok időt vesz igénybe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene

További info az összetevőről a KM-blogon >>