Best of Beauty 2019

Aromax

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pankalino, Módosítva: 2016. június 27.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Aromax Ricinusolajos Hajpakolás argánolajjal kondicionálja a hajat és a fejbőrt. A benne található argánolajnak köszönhetően segít pótolni az elvesztett nedvességet, visszaadja a bőr és a haj egészséges fényét, intenzív ápolást biztosít. Vitaminokban és esszenciális zsírsavban (omega-6) gazdag. Kiegyensúlyozó hatása a fejbőrre is jótékony hatású. Levendula- és rozmaringolaj tartalma pedig kellemes illatot biztosít.

100% természetes hatóanyagtartalom. Mesterséges illatanyagot nem tartalmaz. Parabénmentes

Holdsarlo

2019. július 20.

Lehet önmagában is elég lenne, de össze szoktam keverni egy kis őrölt gyömbérrel, kurkumával ( csak egy nagyon kis adag, mert fog) meg mézzel vagy citromlével és ezt teszem fel a hajamra pakolásként. Mosás után a hajam fényesebb, puhább és dúsabbnak tűnik. Ráadásul még gyorsabban is nő és nem lapul le olyan gyorsan.
Viszont a csomagolása lehetne üveg, hogy ne szaporítsam otthon a műanyagflakonok számát..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

mrsnora

2019. május 27.

Kicsit macerás a használata, mert nekem is sokszor már csak hajmosás előtt jut eszembe, hogy fel kellett volna kenni.
Viszont a hatásával nagyon elégedett vagyok. Puha, kellemes tapintású lesz a hajam tőle.
Én a fejbőrömbe is belemasszírozom kicsit, úgy vettem észre, hogy ezután kevésbe zsírosodik a hajtövem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

odrey

2019. április 13.

Vastag szálú nehezen kezelheto hullamos toredezett hajam van. Ez a termek kellokeppen felpuhitja, a hullamok sokkal szebbek, apoltabbak lesznek. Egy csillagot viszont leveszek, mert korulmenyes számomra a hasznalata, ahhoz hogy hasson, dunsztolni kell sok ideig. De a termék, a javasolt hasznalata mellett csodakra kepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

bebiii

2019. március 18.

Számomra a használta kicsit körülményes, mert mindig hajmosás előtt fél órával jut eszembe, hogy akár használhattam volna... De, amikor nem felejtem el, akkor puha, könnyen kezelhető és fényes lesz tőle a hajam. Ha elfogy, mindenképpen pótolni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Andy88

2018. november 26.

Hetente 1x használom, de sajnos semmilyen hatást nem észleltem a hajamon azon kívül, hogy gyorsabban zsírosodott. Nehéz olaj állaga van, az illata erős, főként a levendula dominál benne. Éjszakára szoktam felkenni a hajamra, jól bemasszírozom, zuhanysapkát rakok a hajamra, és reggel mosom le, majd samponnal hajmosás következik. Picit talán selymesebb, puhább lesz tőle a hajam, és sajnos sokkal lelapulóbb, tartás nélküli... a töredezettséget sem javítja. Talán még picit serkenti is a hajnövekedést, bár nekem alapból gyorsan nő a hajam. Szóval számomra közepes hatékonyságú, nem újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Boji

2018. november 16.

Nekem nagyon bevált. Van, hogy annyira kezelhetetlen és gubancos a vékony szálú hajam, hogy a kifésülés egy kész katasztrófa. Olyankor ebből az olajból teszek fel kb. 4 órára egy pakolálst. Az egészet bekenem a jatövektől a végekig. Utána kétszer meg kell mosni, mert különben zsíros marad a haj, de szerintem egy csodaszer. A "kezelés" után a hajam fényes, és könnyen kezelhető és nem is kell 2 naponta mosni. Mindig megfogadom, hogy egy héten egyszer megcsinálom ezt a procedúrát, csak elég macerás és sok időt vesz igénybe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

uaim

2018. november 4.

Szerintem nagyon jó, tiszta és szépen helyrehozza a hajam. Elrontott hajfestés következményeként nagyon hullik a hajam és rasztákba csomósodik folyamatosan. Sokat le is kellett vágni belőle. Végső kínomban megvettem hogy maradjon valami hajam. Egyszer használtam idáig, de már látható a hatás. Egy órát volt a fejbőrömön és hajamon, sapka alatt. Kétszer kimostam és balzsam. Negyed annyi hajam jött ki mint idáig és jól fésülhető, nincsenek csomók. Szerintem minden hajmosás előtt fogom használni, max fejbőrre nem mindig csak kéthetente. Hajamra tutira minden héten. Szerintem egy próbát megér 1300 körül vettem akcióban. Ja és szerintem egyáltalán nem drága, először is 100 ml, aki ezt összerakja fillérekből hogy minden benne levő olajat megvesz fillérekért irja már meg nekem honnan, mert eleve ennyi ml argán olaj iszonyat árakon fut ha jó minőség, nemhogy a többi:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 4.

DragonMom

2018. november 3.

Sajnos nagyon nem jött be.
Szőkített nagyon megviselt extrém hulló hajamra, hajtöveimre, és bánatos fejbörömre kerestem megoldást. Nem Ő az.
1 használat
Hajtöre, fejbörbe masszirozva és hajvég, utána melegités és 2-3 órás határidő, majd mosás, balzsam száritás bla bla
A fejböröm egész éjjel égett és viszketett utána :(
A mosás közben sok hajam jött ki.
A hajam kellemes puha tapintású lett, nincs maradandó illata.
2. Óvatosabb használat ( bár ne tettem volna)
Bekentem a hajam mert a fejbört már nem mertem... melegités, 2-3 ora várakozás mosás:
Bumm.... három maroknyi hajam jött ki
Lehet hgy a szökités miatt nem birta a hajam....
De iszonyú élmény volt.
Ha vkinek bevált és kéri a maradékomat ingyen postaköltségért odaadom, kb 3/4 flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 3.

Sajnos nagyon nem jött be.
1 használat
A fejböröm egész éjjel égett és viszketett utána :(
A mosás közben sok hajam jött ki.
A hajam kellemes puha tapintású lett, nincs maradandó illata.
2. Óvatosabb használat ( bár ne tettem volna)
Bumm.... három maroknyi hajam jött ki
Lehet hgy a szökités miatt nem birta a hajam....
De iszonyú élmény volt.

Mosolyka

2018. október 26.

Szerintem nagyon jó. Mivel újabban szőkített a hajam, az őszi hajhullás időszakára eddig használt koffeines samponok szóba se kerülhettek a szárító hatásuk miatt, ezért esett a választásom erre a termékre.Eddig kétszer használtam a fejbőrömre. A mosás közbeni és végi hajszálvesztésem a tizedére csökkent, a hajamat nem szárítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 26.

coffeeandme

2018. október 24.

Egyszerű és nagyszerű ötlet ezt a két olajat ötvözni egy termékben. A sima ricinusolajhoz képest könnyebb a felvitele, kevésbé sűrű. Könnyen kimosható, bár én a biztonság kedvéért kétszer átsamponozom. Nagyon finom levendulás-rozmaringos illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene

További info az összetevőről a KM-blogon >>