Aromax

Ár:   3650 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mili, Módosítva: 2013. február 24.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Javasolt alkalmazás: párologtatásra, ellazulást elősegítő aromafürdő készítéséhez, arcborogatáshoz (zsíros, pattanásos bőrre), testápoló olaj készítéséhez

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eperturmix

2017. május 9.

Nagyon drága.Anyukámtól kaptam,nem bírja a szagát,próbált valami házi kutyulékot belőle csinálni,de semmit nem ért és meg is romlott.Töményen elviselhetetlenül erős az illata bőrön (mégha szeretem akkor is),így gondoltam ha deszt.vízbe csöpögtetnék és permetként spriccelném vele az arcom,talán jó lenne,mindenképp felszeretném használni.Van valakinek tapasztalata?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Illatanyagok: Rosa Damascena (Rose) Flower Oil