Aromax

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 1650 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andrea_official, Módosítva: 2022. november 17.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Aromax, 1650 Ft

Az illóolaj keverékben található esszenciális növényi olajok (citrom-, bergamott- klementin-, nyugat-indiai szantálfa és zöldcitromolaj, vanilin) az ajándékozás boldog pillanatatait és az ünnepek nyugodt, meghitt hangulatát idézik meg.  A karácsonyi hangulatot megidéző citrusos illatú illóolaj keveréket kiválóan használhatjuk aromaterápiás célokra valamint légtérfrissítésre az ünnepi időszakban, ill. bázisolajba, krémekbe vegyítve bőrápolási célokra is.

Ár: 1650 Ft , Eladó: Aromax
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nandy.25

2022. december 7.

Tesztelésre nyertem a terméket,amit nagyon köszönök😊
Nagyon jól eltalált ,jó citrusos,egyáltalán nem mű illat.A csoki kevésbe érződik ki,de maximálisan hozza az ünnepi hangulatot.
Aki már "unja" a klasszik alma-fahéj kombó illatát,ez fog neki tetszeni akkoris,ha alapból nem szereti a zselés szaloncukrot.
Az Aromax nekem egy bizonyított minőségi,hiteles márka alapból is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 7.

Tesztelésre nyertem a terméket,amit nagyon köszönök😊
Az Aromax nekem egy bizonyított minőségi,hiteles márka alapból is.

Anake

2022. október 28.

Kellemes citrusos illat, a szaloncukorhoz nekem hiányzik a csokoládé illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 28.

Kellemes citrusos illat, a szaloncukorhoz nekem hiányzik a csokoládé illat.

Tisztítószerek: Citrus Aurantifolia (Lime) Oil
Illatanyagok: Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Citrus Limonum Oil