Aromax

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mili, Módosítva: 2013. február 20.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Javasolt alkalmazás: párologtatásra-érzéki hangulatot teremt, parfümolaj és testápoló olaj készítéséhez

cattitude

2019. december 11.

én nem tudom, de az enyémnek égett műanyagszaga van????? kettőt is vettem 2 különböző helyről, nem volt megbontva előtte és mindkettő rettenetesen büdös. azért hajolajba el fogom használni, de nem ilyen szagot vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Zellerlevel

2015. október 5.

Imádom a szantál illatát, elég belőle pár csepp párologtatáshoz, és az egész szobának isteni illata lesz tőle. Az Aromaxos szantálfa illóolaj jó minőségű, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.