Aromax

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2020. február 24.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz

A regeneráló és kondícionáló hatású olaj ápolja a száraz és a károsodott bőrt. Táplálja a bőrt és védi a környezeti tényezők káros hatásától.

Hippolita

2020. február 24.

Azért szeretem, mert teljesen áttetsző, nem ragad, és nem érzem hogy rajtam van, az illata is elszáll.
Utolsó lépésként használom nappalra is fényvédő alá, eddig csak jó élményem van vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate