Aromax

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ForestNymph, Módosítva: 2016. február 24.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bent tartja a nedvességet a bőrben, visszaadja a haj egészséges fényét, intenzív ápolást biztosít. Kiegyensúlyozó hatása a fejbőrre is jótékony hatású, csökkenti a vízvesztést és a kiszáradást.

A Pongám fa magjaiból, hidegsajtolással kinyert értékes olaj különösen ajánlott a környezeti ártalmaknak (szél, erős napfény, füstös környezet) kitett arcbőr és haj ápolására. Bent tartja a nedvességet a bőrben, visszaadja a haj egészséges fényét, intenzív ápolást biztosít.Kiegyensúlyozó hatása a fejbőrre is jótékony hatású, csökkenti a vízvesztést és a kiszáradást.Száraz, érzékeny bőr kezelésére is használható. Illata erős, gyógynövényes. Használható testápoló olajok alapolajaként.

LadySpyro

2019. július 16.

Nem tudom ki mit vár tőle, ez a szó legszorosabb értelmében egy olaj. Ajándékba küldték az Aromax rendelésemhez (volt egy olyan érzésem, hogy azért, nehezen fogy ezért kétkedve álltam hozzá) így kipróbáltam.
Az állaga akárcsak a sütőolajé, tehát ez nem az a szer amit majd reggel az arcodra pacsmagolsz és jó napot. Ahogy a dobozra is rá van írva ajánlott éjszakára használni, haj esetében pedig hajmosás előtt. Az illata nem az, amit szeretni fogsz, így aztán aki illatfelhőben úszást vár tőle az felejtse el viszont büdösnek egyáltalán nem nevezném.
Én este felkentem az arcomra, hagytam egy kb. órát beszívódni aztán lemostam. Mivel tényleg olajról van szó, ezért a bőr nem fogja teljesen beszívni, én meg nem igazán feküdtem volna rá így a párnámra. Eléggé fulladt alatta a bőröm, de miután lemostam kellemes és puha lett. Majd a hajamra is ki fogom próbálni.
Megelőlegezem rá a csillagokat, mert szerintem korántsem vészes.

Update: kipróbáltam a hajamra is, a végeket kentem be vele jó alaposan majd 1-1,5 óra múlva hajat mostam, nagyon szép puha lett a hajam. Egyre jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Megelőlegezem rá a csillagokat, mert szerintem korántsem vészes.

Lori1991

2019. április 28.

A hajamra és az arcomra is használom. A hajamra hajmosás előtt pár cseppet, az arcomra esténként az arckrém alá. Az illata nem a legkellemesebb, kifejezetten erős, az arckrémem elnyomja szerencsére. Egy darabig minden nap használtam, de talán hozzászokott a bőröm és "túlhidratált" lett, átváltottam heti 2 alkalomra. Ilyenkor feltölti a bőrömet és mondhatom, hogy egységesen szebb lett tőle. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

blondie95

2019. március 20.

Az illata tenyleg erdekes, ami rosszabb az csak az ize :D en szeretem az ajkaimat is kenni, hat ezzel nem kellene. Nagyjabol ugyanaz vonatkozik ra mint az arganolajos testverenel, oda mar kifejtettem bovebben.
Nem rossz, de megsem az igazi. Annyi, hogy ennek a szine sarga, nem atlatszo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Nem rossz, de megsem az igazi. Annyi, hogy ennek a szine sarga, nem atlatszo.

Mona29

2018. augusztus 8.

Ez borzasztó! Számomra rettenetesen büdös, pedig nem vagyok finnyás illatok terén! A bőrömet égette, akárhogyan is próbáltam használni (magában, krémmel, aloe verával, csigakrémmel keverve). Nehezen szívódott be. Végül kínomban a hajvégekre csepegtetve használtam el, de így is jó egy évig tartott, mire elfogyott.
És a csomagolás.... az első letekerés után nem tudtam rendesen visszatekerni. Ezt úgy kell érteni, hogy egyszerűen akárhogyan is próbáltam visszatekerni a pipettát a helyét, az mindig leugrott a helyéről. Ennek következtében nem hogy utaztatni nem lehet, de még a tárolásának is nagyon oda kell figyelni, nehogy kiboruljon (mondjuk akkor legalább hamarabb elfogy....).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.