Aromax

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros

Szőlőmagolaj (Vitis vinifera). A szőlőmagból készített, könnyű szerkezetű, a bőrbe jól beszívódó olaj használatát önmagában vagy testápoló olajok alapolajaként ajánljuk. A szőlőmagolajat normál és zsíros bőr ápolására ajánljuk. Napérlelte szőlőszemek magvából, hidegsajtolással kinyert, zöldessárga színű, jellegzetes szőlő illatú olaj. A szőlőmagolaj gazdag bioaktív, antioxidáns anyagokban, bioflavonokban, telítetlen zsírsavakban, linolsavban (az F-vitamin egyik alkotója) klorofillban. Magas az E-vitamin tartalma (8-10 mg/100g, ami más olajféléknél magasabb). A szőlőmagolaj rendkívül erős antioxidáns hatással rendelkezik, ugyanis az antioxidáns hatása 18,4-szer jobb, mint a C-vitaminnak, és 50-szer nagyobb, mint az E-vitaminnak.

mmelinda0

2022. március 31.

Várandóság alatt ezzel kenegettem a pocakom és szép, stria mentes maradt végig. Persze lehetne genetika is, de az alapján pont nem erre kellett volna számítanom:-) Azóta is használom esténként hidratálóba cseppentve, a kombinált bőröm szereti, szépen felszívódó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 31.

Októberi Lány

2022. március 14.

Használtam már arcra jojobát és többféle squalane-t önmagában vagy rutin záró lépésként. Azt kell mondanom, hogy mindegyik jobban beszívódott mint a szőlőmagolaj.
Itteni vélemények és sok utána olvasás miatt kezdtem el használni, elvileg a zsíros bőr legjobb barátja de sehogy se akar beszívódni. Emiatt este használom csak, és némi idő (van hogy több óra) után, közvetlenül lefekvés előtt egy zsepivel leitatom a felesleget. Hatását eddig nem érzem, elvileg a zsírosodást csökkentenie, a hidratáltságot növelnie kéne. Várom a csodát.
Persze, ártani nem árt, de engem sajnos nem győzött meg eddig. Akadnak itt olyanok, akik pattanásgyilkosként is aposztrofálják, hát… ez merő placebo lehet. Mitesszert nem hiszem, hogy okozott volna. Kézre kenve jobb a helyzet, de alapvetően nem azért vettem, és még ott is nehezen szívódik be, pedig a kézfejem legtöbbször csontszáraz.
Legyen 3 csillag de csak mert nem ez a márka tehet valszeg arról, hogy nekem nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 14.

trixyyhprincess

2022. február 21.

Tényleg csoda ez az olaj!
Tegnap reggelre kijött az arcomon pár darab nagyobb méretű patti, persze nem az a fajta, amitől meg lehet szabadulni, kinyomni esélytelen lett volna.
Este, sminklemosás után még áttöröltem az arcom szőlőmagolajjal, és ma reggelre az összes probléma megszűnt az arcomon. Alig hittem a szememnek, általában ezek 2-3 napig ott vannak, akkor is, ha az eddig jól bevált tonikommal kezeltem.
Én Ökokuckóról rendeltem, jó árban volt. Megéri, újravevős lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 21.

Tényleg csoda ez az olaj!
Én Ökokuckóról rendeltem, jó árban volt. Megéri, újravevős lesz.

twentylessone

Korcsoport: >54
2022. február 6.

Érzékeny, rozáceás bőröm van, ami télen a hidegtől ég, nyáron a napon ég, enyhe fűszeres ételtől ég, egy korty pezsgőtől ég. Kipróbáltam és csoda tényleg! Semmi pattanás, reggelre beszívja a bőröm (az éjszakai krémekkel ellentétben, amiket reggel "lemosok" az arcomról). Elhasználtam egy egész üveggel ami több, mint 1 hónapig tartott a tél közepén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. február 6.

L89

2021. november 19.

Csoda, csoda, csoda! Mitesszeres, vízhiányos, de helyenként zsíros bőrömet próbálom helyre tenni egy ideje. Többek között az itteni vélemények alapján vettem meg és kenek néhány cseppet reggel és este is az arcomra. Imádja a bőröm! Elképesztő, hogy már az első használat után nem zsírtól tocsogó homlokkal keltem fel. Önmagában is szuper, de ha az OT Natural moisturizing factors + HA krémjéből kenek utána egy picit, a kettő együtt luxus puhaságot és hidratáltságot ad az arcomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Lulimuli

2021. november 3.

Évek óta nagy szerelem :)
Általában este használom záró lépésként, de néha reggel is. 15 perc múlva már sminkelni is tudok rá. Nagyon szépen hidratál. Én alapból szeretem az olajos termékeket a vízhiányos bőrömre. Több aromax olajat próbáltam már, de ez örök darab!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 3.

Évek óta nagy szerelem :)

bunnyslave

2021. július 15.

Illata szinte semmilyen viszont egy csodaszer. Este használom az arcom rugalmasabb feszesebb tőle szem környékere is szuper. Tuti újra veszem ❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

Teokleia

2021. július 13.

Esti arcápolási rutinom záró lépése már évek óta, és őszintén, mindenféle éjszakai krémet überel. Illata nincs igazán, cserébe megdöbbentően sokáig elég, nyáron 2, télen 4-5 csepp elég a teljes arcomra nedves kézzel eloszlatva. Reggelre kisimít, beszívódik gyönyörűen, nyugtat, egységesít, hidratál zsírosítás helyett, egyszerűen tökéletes. Most már akkor pattan ki az arcom, ha elfelejtem este.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

Edinkaa

2021. május 19.

Elsősorban azért döntöttem emellett az olaj mellett, mert natúr termék, illetve, mert mindenre is jó. Én leginkább az arcomra szoktam kenni, de van hogy testápolóként használom. Előfordult már hogy hajvégre is kentem, bár azzal óvatosan kell bánni, mert ha egy kicsit több kerül a kelleténél rá, akkor igencsak zsíros hatást kelt. Összességében, azt kell mondjam elégedett vagyok vele, mert teszi a dolgát, az én zsíros, kombinált arcbőrömre, nagyon jó hatással van. Szuper kis kence, verhetetlen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

hdori23

2021. május 14.

Nivea olajos lemosó helyett kerestem egy másik terméket aminek az összetevői szebbek és megfizethető áron. Kombinált zsíros bőrre az egyik legjobb olaj a szőlőmag így esett erre a választásom. Egyelőre önmagában használom kb. 15-20 csepp a tenyerembe azt száraz bőrbe jól bemasszírozom. Tény hogy kicsivel tovább tart vele a sminklemosás de kárpótol a végeredmény. Gyorsan fogy, ezért tervezem hogy kombinálom majd mandulaolajjal. Néha a testápolómba is teszek pár cseppet. MIndenkinek ajánlom aki szereti a tudatos bőrápolást és a natur termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil