Aromax

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros

Szőlőmagolaj (Vitis vinifera). A szőlőmagból készített, könnyű szerkezetű, a bőrbe jól beszívódó olaj használatát önmagában vagy testápoló olajok alapolajaként ajánljuk. A szőlőmagolajat normál és zsíros bőr ápolására ajánljuk. Napérlelte szőlőszemek magvából, hidegsajtolással kinyert, zöldessárga színű, jellegzetes szőlő illatú olaj. A szőlőmagolaj gazdag bioaktív, antioxidáns anyagokban, bioflavonokban, telítetlen zsírsavakban, linolsavban (az F-vitamin egyik alkotója) klorofillban. Magas az E-vitamin tartalma (8-10 mg/100g, ami más olajféléknél magasabb). A szőlőmagolaj rendkívül erős antioxidáns hatással rendelkezik, ugyanis az antioxidáns hatása 18,4-szer jobb, mint a C-vitaminnak, és 50-szer nagyobb, mint az E-vitaminnak.

ViragKisAsszony

2020. november 28.

Még csak egy hete használom, de már most imádom! Habár zsíros/normál bőrre ajánlják, az én száraz bőrömnek is jól esik, sárgabarackmag olajjal együtt kenem fel nedves arcbőrre. Én kifejezettem ajánlom, hogy minden esetben nedves bőrre vigyünk fel olajokat, ez esetben jobban, gyorsabban beszívódik és elég kevesebb is belőle, 6-7 csepp helyett 3 is elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

bleauwsy

2020. november 13.

Hidratálónak használom és a kombinált bőröm szépen beszívja, nem zsírosítja tovább a kritikus részeket, a szárazabbakat pedig élettelivé varázsolja. Amire vettem, arra tökéletesen bevált! Legalább nem kenek magamra egy rakat tartósítószert, de a puhaságot így is elérem, a pórusaim sem rosszabbodtak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 13.

Dana1983

2020. május 12.

Azért vettem, hogy fogyás közben feszesítse a hasamon a bőrt. Az, hogy használt e, nyilván csak hosszú idő után fog kiderülni. Addig is annyit tudok elmondani, hogy nem valami nagy szám. Sok kell belőle, nem lehet jól eloszlatni, viszont elég hamar beszívódik.
Kipróbáltam arcra is: az extra érzékeny bőröm vörös lett tőle és pattanásokat is okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 12.

TheNancy07

2020. május 9.

Esti arclemosás után teszem fel az arcomra. A tenyerembe cseppentek 6-7 cseppnyit, azt szétdörzsölöm a kezeim közt és eloszlatom vékonyan az arcomon. Leginkább a szemem köré rakok és a szempillámra, illetve a szám köré, mert ott ekcémára hajlamos a bőröm. Nem rossz, tényleg szebb összhatást mutat az arcom, de különösebb extra csodatevést nem tapasztaltam. Inkább a tudat, hogy jót teszek magammal :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

pniki93

2020. február 18.

Esti arcápolási rutinom utolsó lépése sok éve valamilyen olaj, de a szőlőmagolaj vált be a legjobban. Ár/érték arányban is szuper, 5-6 cseppet használok, így elég kb. fél évig, soha nem romlott meg. Amikor nagyon elkaparom a pattanásaimat, shea vajjal keverem össze, úgy még szuperebb :) szempilláimra is teszek mindig, szép hosszú és dús, alkalmanként hajvégápolóként is használom hajmosás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Natalie

2020. február 18.

Abszolute csodaszer! Valahol a KM-án olvastam,talán a fórumon🤔,hogy tiszta sheavajba keverve kiváló ekcémás kézre. Valóban. Kis tégelybe előre kikeverek egy adagot,könnyedén összeállnak és egy lágyabb textúrát kapok. Légmentesen záródó tégelyben simán el van hetekig. Már a férjem is rájár. Én rendszeresen csepegtetek szérumba,krémbe és meghálálja az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Klajdi

2020. február 11.

zuhanyzás után a nedves arcbőrre kenem, általában 3-4 csepp elég. természetes, olcsó, és sokkal szebb a bőröm, mint régen, az akármilyen krémek használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Roons

2019. október 23.

Mivel hiperérzékeny, rosaceára hajlamos bőröm van, így egyáltalán nem mindegy mivel kezelem.

Először féltem, hogy mivel olaj, zsírosítani fogja a bőröm, de egyáltalán nem tette. Mintha egy intelligens olaj lenne, és alkalmazkodna az ember bőréhez. Láthatóan puhább, feszesebb és üdébb az arcom, már egy éjszakás használat után is. A rosaceámmal is tud mit kezdeni és halványít rajta, plusz pont pedig, hogy bio. A kiszereléstől nem kell megijedni, lassan fogy, 2-3 csepp bőven elég az egész arcra.

/Szem környékén nagyon óvatosan kell vele bánni, mert iszonyatosan kellemetlen, ha a pillák olajosak lesznek :) /

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Britte

2019. szeptember 20.

Ez a kedvenc szőlőmagolajom. Mivel könnyű, el tudom keverni a kézkrémemmel. Az ekcémás kezemre ez eddig az első ami bevált és nem szteroidos. Teljesen lenyugtatja az ekcémámat. Próbáltam már más márka kék szőlőmagolaját mert agyon dicsérték, de azt nem tudom elkeverni a kézkrémmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

cattitude

2019. június 6.

kézápolásra használom, annyira megszerettem, hogy otthon és a munkahelyemen is van egy üveg belőle. kézmosás után nedves kézre csepegtetek 3-4 cseppet és bemasszírozom. a körmeimnek nagyon jól tett, sokkal hidratáltabbak és a felszínük is olyan kellemes érintésre. a körömágyaim is jobban néznek ki, bár teljes csodát nem tett velük. a kezem bőre nagy általánosságban véve puhább, de az ujjaim még mindig hámlanak, olajozás ide vagy oda, de erről nem a termék tehet, szóval most már tényleg muszáj leszek bőrgyógyászhoz menni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil