Aromax

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. január 16.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Vedd meg online: Aromax, 1990 Ft

Szőlőmagolaj (Vitis vinifera). A szőlőmagból készített, könnyű szerkezetű, a bőrbe jól beszívódó olaj használatát önmagában vagy testápoló olajok alapolajaként ajánljuk. A szőlőmagolajat normál és zsíros bőr ápolására ajánljuk. Napérlelte szőlőszemek magvából, hidegsajtolással kinyert, zöldessárga színű, jellegzetes szőlő illatú olaj. A szőlőmagolaj gazdag bioaktív, antioxidáns anyagokban, bioflavonokban, telítetlen zsírsavakban, linolsavban (az F-vitamin egyik alkotója) klorofillban. Magas az E-vitamin tartalma (8-10 mg/100g, ami más olajféléknél magasabb). A szőlőmagolaj rendkívül erős antioxidáns hatással rendelkezik, ugyanis az antioxidáns hatása 18,4-szer jobb, mint a C-vitaminnak, és 50-szer nagyobb, mint az E-vitaminnak.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Aromax
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

Dana1983

2020. május 12.

Azért vettem, hogy fogyás közben feszesítse a hasamon a bőrt. Az, hogy használt e, nyilván csak hosszú idő után fog kiderülni. Addig is annyit tudok elmondani, hogy nem valami nagy szám. Sok kell belőle, nem lehet jól eloszlatni, viszont elég hamar beszívódik.
Kipróbáltam arcra is: az extra érzékeny bőröm vörös lett tőle és pattanásokat is okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 12.

TheNancy07

2020. május 9.

Esti arclemosás után teszem fel az arcomra. A tenyerembe cseppentek 6-7 cseppnyit, azt szétdörzsölöm a kezeim közt és eloszlatom vékonyan az arcomon. Leginkább a szemem köré rakok és a szempillámra, illetve a szám köré, mert ott ekcémára hajlamos a bőröm. Nem rossz, tényleg szebb összhatást mutat az arcom, de különösebb extra csodatevést nem tapasztaltam. Inkább a tudat, hogy jót teszek magammal :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

pniki93

2020. február 18.

Esti arcápolási rutinom utolsó lépése sok éve valamilyen olaj, de a szőlőmagolaj vált be a legjobban. Ár/érték arányban is szuper, 5-6 cseppet használok, így elég kb. fél évig, soha nem romlott meg. Amikor nagyon elkaparom a pattanásaimat, shea vajjal keverem össze, úgy még szuperebb :) szempilláimra is teszek mindig, szép hosszú és dús, alkalmanként hajvégápolóként is használom hajmosás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Natalie

2020. február 18.

Abszolute csodaszer! Valahol a KM-án olvastam,talán a fórumon🤔,hogy tiszta sheavajba keverve kiváló ekcémás kézre. Valóban. Kis tégelybe előre kikeverek egy adagot,könnyedén összeállnak és egy lágyabb textúrát kapok. Légmentesen záródó tégelyben simán el van hetekig. Már a férjem is rájár. Én rendszeresen csepegtetek szérumba,krémbe és meghálálja az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 18.

Klajdi

2020. február 11.

zuhanyzás után a nedves arcbőrre kenem, általában 3-4 csepp elég. természetes, olcsó, és sokkal szebb a bőröm, mint régen, az akármilyen krémek használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

Roons

2019. október 23.

Mivel hiperérzékeny, rosaceára hajlamos bőröm van, így egyáltalán nem mindegy mivel kezelem.

Először féltem, hogy mivel olaj, zsírosítani fogja a bőröm, de egyáltalán nem tette. Mintha egy intelligens olaj lenne, és alkalmazkodna az ember bőréhez. Láthatóan puhább, feszesebb és üdébb az arcom, már egy éjszakás használat után is. A rosaceámmal is tud mit kezdeni és halványít rajta, plusz pont pedig, hogy bio. A kiszereléstől nem kell megijedni, lassan fogy, 2-3 csepp bőven elég az egész arcra.

/Szem környékén nagyon óvatosan kell vele bánni, mert iszonyatosan kellemetlen, ha a pillák olajosak lesznek :) /

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Britte

2019. szeptember 20.

Ez a kedvenc szőlőmagolajom. Mivel könnyű, el tudom keverni a kézkrémemmel. Az ekcémás kezemre ez eddig az első ami bevált és nem szteroidos. Teljesen lenyugtatja az ekcémámat. Próbáltam már más márka kék szőlőmagolaját mert agyon dicsérték, de azt nem tudom elkeverni a kézkrémmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

cattitude

2019. június 6.

kézápolásra használom, annyira megszerettem, hogy otthon és a munkahelyemen is van egy üveg belőle. kézmosás után nedves kézre csepegtetek 3-4 cseppet és bemasszírozom. a körmeimnek nagyon jól tett, sokkal hidratáltabbak és a felszínük is olyan kellemes érintésre. a körömágyaim is jobban néznek ki, bár teljes csodát nem tett velük. a kezem bőre nagy általánosságban véve puhább, de az ujjaim még mindig hámlanak, olajozás ide vagy oda, de erről nem a termék tehet, szóval most már tényleg muszáj leszek bőrgyógyászhoz menni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

blackrose

2019. április 5.

Èn tonikot csináltam belőle,egy pici kis flakonba nèmi víz, pár csepp teafaolaj ès pár csepp szőlőmagolaj. Nagyon szeretem, mert nem szárítja a bőrömet. Ugyanakkor a teafaolaj szèpen tisztít ès fertőtlenít, a szőlőmagolaj hozzáadva pedig elèri hogy ne száradjon ki a bőröm,plusz tele van antioxidánsokkal. Cseppet fura illata van, de nem èrdekel mert a bőröm imádja. Jobban megèri így nekem mint külön tonikot venni. Amúgy használtam magában is a szőlőmagolajat arcolajkènt, úgyis nagyon szuper. Ha kis extra kènyeztetès kell nèha a bőrömnek akkor arcolajkènt funkcionál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

csillam94

2019. március 27.

Arcolajnak használom esténként (nem minden este) és szeretem, finom hidratált lesz az arcom reggelre. Nálam is megvolt a szokásos olajat a zsíros bőrre kenni félelem/concern, de nem bántam meg. 2-3 csepp bőven elég egy alkalommal, így nagyon sokáig fog tartani, és nem is drága. Felváltva kezdtem el használni más olajokkal, szóval nem tudom pontosan megmondani, melyik hatása, de úgy vettem észre, hogy amellett, hogy nem foszlik a fejem a szárazságtól, mintha tűnnének el a mitesszerek az orrom környékéről. Készítettem belőle bőrfeszesítő olajat is egyéb olajokkal összekeverve, szóval még sokoldalú is. És ami a legjobb, hogy teljesen természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.