Aromax

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. január 16.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Vedd meg online: Aromax, 1990 Ft

Szőlőmagolaj (Vitis vinifera). A szőlőmagból készített, könnyű szerkezetű, a bőrbe jól beszívódó olaj használatát önmagában vagy testápoló olajok alapolajaként ajánljuk. A szőlőmagolajat normál és zsíros bőr ápolására ajánljuk. Napérlelte szőlőszemek magvából, hidegsajtolással kinyert, zöldessárga színű, jellegzetes szőlő illatú olaj. A szőlőmagolaj gazdag bioaktív, antioxidáns anyagokban, bioflavonokban, telítetlen zsírsavakban, linolsavban (az F-vitamin egyik alkotója) klorofillban. Magas az E-vitamin tartalma (8-10 mg/100g, ami más olajféléknél magasabb). A szőlőmagolaj rendkívül erős antioxidáns hatással rendelkezik, ugyanis az antioxidáns hatása 18,4-szer jobb, mint a C-vitaminnak, és 50-szer nagyobb, mint az E-vitaminnak.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Aromax
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

natasha

2017. október 31.

Szemfestéklemosóként pici vízzel pár törlés és mindent levisz. Nem gondoltam volna,hogy egy tök egyszerű olaj mi mindenre használható és sok kozmetikum felesleges. A száraz kombinált bőröm is nagyon szereti és a szem környéki bőrt is kisimítja.Hajpakoláshoz is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 31.

liv17

2017. augusztus 26.

Rossmanban vettem akciósan vmi ezresre emlékszem. Nagyon jó a száraz boromre amikor a testápoló már nem elég. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

BorbelyEmese

2017. július 9.

Az illata nem a legkiválóbb, de teljesítménye ezt fölülmúlja. Testápolóval összekeverve használom és gyorsan felszívódik. Arcra nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Sztellaaaaa

2017. május 8.

A Rossmannba vettem 1600Ft-ért. Nagyon jó termék a hajvégeimre is és masszázsolaj kiegészítőnek is. A száraz végű, töredezett hajammal csodát tett. Jogosan jár tehát neki az 5* .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Csibi8

2017. május 4.

Imádom! :)
Heti kb 3x használom, beleszoktam csepegtetni a testápolómba. Nagyon nagyon jól hidratál, eszméletlen selymes tőle a bőröm, imádom :)
Hajra is tökéletes ha hajmosás előtt rákened és legalább egy órát rajtahagyod.
Mindenképp újraveszem ha elfogy, de elég sokáig elég :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 4.

Imádom! :)
Hajra is tökéletes ha hajmosás előtt rákened és legalább egy órát rajtahagyod.
Mindenképp újraveszem ha elfogy, de elég sokáig elég :)

arcoiris

2017. április 6.

Nagyon szeretem! Az extrán száraz részeket-amik a szám körül keletkeznek számomra érthetetlen módon- szépen hidratálja, és az arcom többi részét is! Azért inkább őszi-téli termékem lesz. Az olajos hajpakolásomba is szoktam keverni-ott sajnos nem tudom mit tesz hozzá...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

korita07

2017. március 2.

Én is nagyon szeretem. Kombinált bőröm van, így eléggé aggódtam a pattanások miatt. De nagyon kellemesen csalódtam benne. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó más márkák szőlőmagolaj termékeihez képest. Én esténként arc tisztítás után használom hetente olyan 2-3 alkalommal kb 4-5 cseppet dolgozok el az arcomon és a nyakamon és még mindig alig fogyott belőle. Reggel mikor felébredek még mindig nagyon puha és kellemes tapintású a bőröm. Egyébként a testvérem is használja, akinek nagyon száraz a bőre és ő is szereti. Szóval csak ajánlani tudom, nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Pussycat

2017. január 16.

Arcápoló helyett használom esténként. Télen előfordul hogy reggel is teszek az arcomra! Pattanásokat soha nem okozott. Puha hidratált lesz tőle a bőröm. szuper olaj!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

stock14

2017. január 12.

Nagyon nagyon jó! Szemkörnyékre, hajra és testápolásra is egyaránt használom és minden hogyan tökéletesen működik. Az arcomat szoktam vele még néha masszírozni plusz teszek a hidratálómba is. Annyira szépen hidratálja a bőrt és maradéktalanul beszívódik plusz nem lesz tőle sem pattanásos sem zsíros a bőröm. Szinte minden este használom épp most fogyott el rohanok is és veszem a következőt mert nálam már a minden napi rutin részévé vált ez a kicsike! A szem alatti ráncokat szerintem látványosan halványítja és feltölti a bőrt vitaminokkal! Hajápolásra is csodás, hajmosás előtti este olajozom be a hajam vele és még egyéb hajvégápoló olajjal. Reggelig rajta hagyom és selymes és fényes a haj tőle és még sorolhatnám mi mindenre jó! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

vamgirl19

2017. január 9.

Nagyon örülök, hogy véletlenül rátaláltam. A párom használja saját készítésű szakállolajba és nagyon bevált neki. Egyszer úgy jártam, hogy semmi nem vitte le a szempillaspirálomat, így tettem nedves vattapamacsra az olajból. Rögtön leszedte az egész sminkem, és még pirosra sem kellett dörzsölni vele a szemem. Azóta csak ezzel mosom le a sminket: nedves pamacs, 4-5 csepp szőlőmagolaj. SZUPER *-*
Ezen kívül fürdőt is készítek vele hetente egyszer: szőlőmagolaj 5-8 csepp, levendula (vagy borsmenta) 6 csepp, teafa 6 csepp. Belefekszem a vízbe, majd 10-15 perc hajáztatás után Dr Chen Patika Hair Revall samponnal mosom meg a hajam és ugyanúgy ebbe a vízbe öblítem le. Balzsam sem kell utána és tökéletesen selymes, fésülhető lesz a festett hajam szárítás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.