Aromax

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. január 16.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Vedd meg online: Aromax, 1990 Ft

Szőlőmagolaj (Vitis vinifera). A szőlőmagból készített, könnyű szerkezetű, a bőrbe jól beszívódó olaj használatát önmagában vagy testápoló olajok alapolajaként ajánljuk. A szőlőmagolajat normál és zsíros bőr ápolására ajánljuk. Napérlelte szőlőszemek magvából, hidegsajtolással kinyert, zöldessárga színű, jellegzetes szőlő illatú olaj. A szőlőmagolaj gazdag bioaktív, antioxidáns anyagokban, bioflavonokban, telítetlen zsírsavakban, linolsavban (az F-vitamin egyik alkotója) klorofillban. Magas az E-vitamin tartalma (8-10 mg/100g, ami más olajféléknél magasabb). A szőlőmagolaj rendkívül erős antioxidáns hatással rendelkezik, ugyanis az antioxidáns hatása 18,4-szer jobb, mint a C-vitaminnak, és 50-szer nagyobb, mint az E-vitaminnak.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Aromax
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

Kingácska0807

2016. december 8.

Csíkokra, szemkörnyékre, hegre, hajra, hajvégre... mindenre. Multifunkcionális de tényleg. Minden neki szánt feladatot ellát nálam. Én mondom,kukába csajok az összes hajvégápolóval,mert hogy tőle jobb bizony nincs. Hajmosás előtt belemasszíroztam a fejbőrömbe, egy órácskát rajtahagytam,majd megmostam. Utána balzsam + hajvégekre, és kicsit a hosszra ebből, még vizesen illetve szárazon. Sosem volt ilyen puha és szép a hajam. Bánom,hogy nem próbáltam ezt a fajta hajvégápolást hamarabb. Nincsen annyi csillag az égen,ahányat adnék neki. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Iwi88

2016. november 8.

Nedves boron par cseppet szoktam bemasszirozni majd johet az arckrem, vagy belekeverem a krembe es ugy viszem fel. Testapolot is fel lehet turbozni vele, illetve en hajpakolasba is beleszoktam tenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

Aquariusgirl

2016. október 28.

Jajj, nagy a szerelem kettőnk között :-) Tényleg hihetetlen, hogy az én igen hepciás bőrkém - erősen vízhiányos, ámde mindenre tocsogós zsírréggel reagál - reggelre gyönyörű sima, hidratált, egészséges fényű lesz. És még a szememet - a még hepciásabb testrészem :-( - sem irritálja. Az meg végképp mókás, hogy manapság - a sok-sok igen drága készítmény után - a kedvenc kombó a Green Garden szőlős szemránckrémébe (1.000,-Ft) kevert néhány csepp szőlőmagolaj :-) 100 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 28.

alizee

2016. szeptember 30.

ez a csodaszer ami mostanában a legjobb dolog ami történt a bőrömmel. heti körülbelül háromszor használok pár cseppet az esti arcápolási rutinom utolsó lépéseként és (nem hittem el amikor belenéztem a tükörbe de...) reggelente gyönyörűen sima, egészséges, puha, pirospozsgás friss arcbőrt eredményez.
jól belemasszírozom az arcbőrbe, ami a legjobb benne, hogy olaj létére hamar beszívódik és nem lesz kellemetlen érzés utána. az illatáról nemtudok nyilatkozni, én személy szerint nem nagyon érzem ami nem is baj. egyszerűen imádom, ha elfogy biztos, hogy újravásárolom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

jettaplb

2016. szeptember 11.

Hónapok óta használom, már vagy 3 arckrémem is elfogyott de ebből még mindig van, bár már a vége fele járok, de imádtam minden egyes cseppjét. Az arckrémembe szoktam bele keverni és úgy viszem fel az arcomra. Reggel és este egyaránt. A cseppek mennyiségén szoktam változtatni, mert azért napközbe kevesebbet kell felvinnem belőle, hogy szép eredményt hozzon. Ha elfogy újra veszem, főleg így ősszel, biztos igényelni is fogja az arcom. Szupi kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

kovtunde80

2016. augusztus 24.

Nagyon szeretem! Testápolóhoz szoktam keverni, nagyon jól teszi a dolgát.Könnyen beszívódik, hidratál, enyhíti a viszketést. Újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Orsolya1986

2016. augusztus 11.

Borzasztóan sokat szenvedtem a kombinált, vízhiányos arcbőrömmel. Mindenfélét kipróbáltam már a gyógyszertári készítményektől a magasabb kategóriás krémeken keresztül. Sok okozott bőrirritációt és pattanásokat. Végső elkeseredésemben kezdtem el a szőlőmagolajat használni. Először krémmel kombinálva, majd szimplán magában. Őszintén mondom, hogy csodát tett. A pattanásaim szinte teljesen elmúltak, és megfelelő hidratáltságot biztosít! Egy CSODA! A szemem köré külön masszírozok be egy keveset, így a szem körüli szarkalábakra is jó hatással van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

devirag

2016. július 15.

Kismama pocakra és cicire is nagyon szuper testápoló olaj, könnyen beszívódik, csökkenti a viszketés, hidratál, feszesít. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

koalace

2016. május 25.

Sziasztok! Arcra kezdtem el használni, de piros dudorok jelentek meg a szemem körül ( főleg ott használtam), nem pattanások, de nem is kiütések. Ahogy abbahagytam, eltűntek. Volt vkinek hasonló tapasztalta? Ilcsis szőlőmagolajtól kutya bajom sincs!!! Köszönöm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

JucMagic

2016. április 6.

Éjszakai arckrém helyett használom már hónapok óta és valami hihetetlen a hatása ennek az olajnak :) Sajnos elég ráncos a homlokom, és már a szemem környékén is megjelentek kisebb ráncocskák, de ez szépen eltüntette. Sőt újabban azt figyeltem meg, hogy a szempilláim és a szemöldököm is sűrűbb lett tőle (szóval akinek ilyesmi hiányosságai vannak, tegyen vele egy próbát).
Halványítja a hegeket, és nem bántja a kombinált bőrt. Napi szinten használom, sőt még néha testápolóba is csöpögtetek.
A kiszerelést először keveseltem, de most már belátom hogy így 5 hónap elteltével is még mindig elég sok van benne ahhoz képest is, hogy tényleg napi szinten használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.