Aromax

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. január 16.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Vedd meg online: Aromax, 1990 Ft

Szőlőmagolaj (Vitis vinifera). A szőlőmagból készített, könnyű szerkezetű, a bőrbe jól beszívódó olaj használatát önmagában vagy testápoló olajok alapolajaként ajánljuk. A szőlőmagolajat normál és zsíros bőr ápolására ajánljuk. Napérlelte szőlőszemek magvából, hidegsajtolással kinyert, zöldessárga színű, jellegzetes szőlő illatú olaj. A szőlőmagolaj gazdag bioaktív, antioxidáns anyagokban, bioflavonokban, telítetlen zsírsavakban, linolsavban (az F-vitamin egyik alkotója) klorofillban. Magas az E-vitamin tartalma (8-10 mg/100g, ami más olajféléknél magasabb). A szőlőmagolaj rendkívül erős antioxidáns hatással rendelkezik, ugyanis az antioxidáns hatása 18,4-szer jobb, mint a C-vitaminnak, és 50-szer nagyobb, mint az E-vitaminnak.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Aromax
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

Berniii

2014. június 29.

Igazi csodaszer. Szemkörnyékápolóként szoktam használni, natúr krémbe keverve arckrémként és hajvégápolóként. Volt már olyan eset, amikor a szoli annyira megnyúzta a szemkörnyékemen a bőrt, hogy keletkezett egy nagyobb ránc (erre meg háklis vagyok 22 évesen..na meg hogy nincsenek ráncaim, mivel már most elkezdtem figyelni erre, hogy minél tovább ki tudjam húzni a ráncmentes időszakom :D ), majd este bőségesen bekentem az olajjal és láss csodát, reggelre nyoma sem volt a ráncnak. Hajvégápolóként pedig szintén csodaszer, kicsit kikészítem a hajam, mivel szőkére van festve, valamint rendszeresen használok hajegyenesítőt, így sokszor töredezett a hajvégem, viszont lehet akármilyen töredezett ez az olaj úgy rendbe rakja, hogy csak na. Mintha semmi baja sem lenne. Már többször újravásároltam és azt hiszem ez így is fog maradni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

ingrid0411

2014. május 19.

Nem ezt a fajtát vásároltam meg, de az is hidegen sajtolt 100%-os szőlőmagolaj. Este arctisztítást követően "szérumként" használom. Szépen beszívja a bőröm, másnap reggel nagyon puha az arcom. Tartós használat után szerintem a ránctalanitó/megelőző hatása is észrevehető. A szememnél semmilyen hatást nem vettem észre a homlokomon viszont tényleg enyhébbek a ráncok. Azt nem mondom hogy ránctalanító csodaszer, de mindenképp használ és jó kis olaj. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

PAncsi79

2014. május 16.

A ránctalanító hatásban nem hiszek (nemcsak ennél), de ráncmegelőzésre szívesen használom. A szememre kent vízálló sminket ezzel törlöm le, a maradék olajat pedig nem távolítom el micellás vízzel, hanem fent hagyom a szemkörnyéken, aminek érezhetően nagyon jólesik az ápolás.
Időnként egy cseppet eloszlatok a krém fölé ebből az olajból. Nem szívódik be ugyan túl gyorsan, de ez ha otthon vagyok nem zavar. Önmagában egyk olaj sem esik jól a bőrömnek, de egy vízbázisú krém fölött nagyon jót tesznek a bőrömmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 16.

freedomprincess22

2014. május 15.

Sminklemosásra használom, szerintem márkától függetlenül tökéletes ránctalanító sminklemosó ez az olaj. Tudatosmetropolita

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Rékus0802

2013. november 7.

Nagyon szeretem! Éjszakára használom, nagyon jól hidratál a pattanások piros foltjait is szépen halványítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

Libra

2013. június 11.

A használati utasításon az szerepel, hogy zsíros/normál bőrre. Az enyém száraz, de úgy gondoltam, hogy nem érdekel, nekem szőlő kell az arcomra! Esténként kenek pár csepp argánolajat, kb. fél óra múlva jöhet rá a pár csepp szőlőmagolaj, de rögtön rá megint pár csepp argánolaj. Nagyon szeretem ezt a kombinációt. Reggel úgy ébredek fel, hogy tökéletes a bőröm, mintha nem is 43 éves lennék. Most vettem gránátalma olajat és fogok venni ligetszépe olajat is. Aztán kipróbálom, hogy lehet őket keverni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 11.

Alice83

2012. november 26.

Imádnám ha imádná a bőröm..olyan ez nálam mint a shea vaj vagy jojoba olaj, mindenkinek csodaszer csak nekem nem..:(
Mindezek ellenére én hiszek a szőlő csoda mivoltában, természet egyik legsokoldalúbb gyümölcse tele vitaminnal egyéb gyógyító, fiatalító fito anyagokkal..rendszeres fogyasztója vagyok a mikroőrléssel előállított szőlőmagpornak, szoktam belőle pakolást is készíteni teával e vitaminnal és mézzel..no de mindegy is, csak háttérinfó..
Ismerőseim közt többen ráncok ellen szép sikerekkel használják..én nappali krémbe keverve próbálgattam nem sok sikerrel, ki jött egy-két patti tőle:S
Sajnálom mivel növeli a bőr ellenállását a külső hatásokkal szemben, így málnamag olajjal és E vitaminnal együtt ütős páros lettek volna..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

Mrs. Jackman

2012. november 12.

Én az arckrémembe teszek három cseppet reggelente, igaz várni kell, hogy beszívódjon, de az én bőrömmel ez a ,ódszer egészen fantasztikusat művelt. eltüntek a szarkalábaim, nem húzódik, rózsaszínes. magában nem használnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.

mili

2012. október 20.

Shea vajas krémbe használom, több más olajjal együtt. Nekem nagyon bevált, de sok más alkalmazása is lehetséges. szívbarát és védi a keringési rendszert a meszesedéstől
erősíti a vérereket és a hajszálereket
növeli a HDL (jó) koleszterin szintjét és csökkenti az LDL (rossz) koleszterin szintjét
csökkenti a trombózis lehetőségét
Külsőleg alkalmazva főleg a kozmetikai célú felhasználása jelentős:
javítja a bőr simaságát és rugalmasságát
regenerálja a kollagén szöveteket
regenerálja a hajhagymákat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 20.

erősíti a vérereket és a hajszálereket
regenerálja a kollagén szöveteket
regenerálja a hajhagymákat

doee77

2012. május 17.

Én télen szoktam használni, éjszakai "krémként" vagy arckrémek feldúsítására, kézre, körömágyra kenni - megelőzi a kirepedezést, puhít. Elég nagy adag, én legalábbis nagyon lassan használom el. Az enyémnek nincs különösebb szaga... Nem csodaszer, de hatásos, tápláló - puhító növényi olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 17.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.