Arrogance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: virágos-fás

Fej: bors, licsi, bergamot

Sziv: puder, ibolya

Alap:pézsma,cédrus,szantál

Timi8

2019. március 16.

Kifùjáskor kissé szokatlan, már-már orrbagyűrősen erőteljes, majd pedig az egyik legfinibb pùderillattá változik. Sajnos csak szépen, lassan, fokozatosan ahogy leszárad.
Ebben az illat-kategòriàban van nagyobb kedvencem, de mivel imádom a finom kozmetikumos pùderillatot, ìgy nem hagyhattam ki, és az illata nem is okozott csalòdást.
No, de a külcsìn! Az viszont hagy maga utàn "némi" kivetnivalòt. Igazibòl csakis kivetnivalò az egész.... Az üveget kézben tartva baromi gagyi érzet, olcsò összhatás, òcska műanyag borìtás, ami az összeillesztés mentèn kb.lebonthatò is lenne (mintha 2 darabbá szét tudnàm kapni az egészet mint vmi kisiskolás tisztasági csomag szappantartòját...), az elején az Arrogance felirat konkrétan egy habosìtott (vagy ha jobban tetszik ìgy, légpárnás) matrica. Borzalom a köbön. Az aranyozott műanyag "céllövöldés" kupak szintùgy. Iszonyat bòvli. Ezt a palackot rejtegetni kell rendesen! Nem hiszem el, hogy ez az illat nem érdemelt volna jobbat ettől...
Pròbálok elvonatkoztatni és kizáròlag magát a parfümöt, az illatot pontozni...de marha nehéz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

agica721

2017. július 22.

Ma minden parfumeria polcán púder őrület van.Ez a kolni messze lepipálja a drága márkákat!Ha könnyen hozza lehetne jutni mar a fel ország leanya ebben illatozna .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 22.