Arrogance

Ár:   €10   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2015. szeptember 30.

Ár:   €10

Illatcsalád: virágos-zöld

Kiadás éve: 2002

Fej: sziciliai mandarin, bergamot, bors

Sziv: rózsa, irisz, tubarózsa

Alap:cédrus,vanilia,pézsma

agica721

2017. július 22.

Egy kis olasz városban vettem magamnak.Nagyon nőies,nagyon virágos nyári illat épp ezért el lehet tőle telni.Olyannak adtam aki közel áll hozzam és rajta isteni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 22.