Art Naturals

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2016. október 11.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

100% csipkebogyó olaj

A csipkebogyó olaj egy természetes megoldás a bőr felszínének javítására, és rugalmasság helyreállítására. A csipkebogyó gazdag vitaminokban és antioxidánsokban, amelyek természetes fiatalítóak és feltöltik a bőrt, anélkül. Lehet használni az arcon, nyakon, a hajon, a fejbőrön és a kapcsolódó területeken.