Art Naturals

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2016. október 11.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A tiszta és természetes teafa olaj erős fertőtlenítő hatással bír. Lehet keverni sok más természetes összetevővel, létrehozva egy arclemosót / maszkot. A legjobb természetes fertőtlenítő. Enyhe és súlyos fertőzésekre, mint a tetvek, körömgomba, korpásodás, ótvar, akne, kiütés, és még sok más.