Art Naturals

Ár:   $13   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sailorluna, Módosítva: 2019. január 7.

Ár:   $13
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

20% C-vitamin származék tartalmú szérum E-vitaminnal, ferulic-, hialuron- és aminosavakkal. Védi a bőrt a környezeti károktól. Folyamatos használatával a nap okozta foltok halványodnak, a bőr textúrája finomabbá válik, megelőzi a ráncok kialakulását.

selmeczireka

2019. november 26.

Nagyon szeretem ezt a szérumot, többször újravásároltam már. Gyakran veszek pici, utazó méretű termékeket is, a nagy 30 ml-es mellé, nagyon praktikus. Külön öröm, hogy nem kell hűtőben tartani és nem változik idő előtt az állaga/színe.
Számomra kellemes fahéjhoz hasonlító illata van, könnyen beszívódik, nem olajos, a 30 ml kb. 3 hónapig elegendő. Ár-érték arányban kiváló. Mindenképpen csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

Lencseee

2019. október 29.

Eloszor is, szamomra a szaga tobb, mint furcsa, konkretan poloska szagu. Volt mar konnyebben, de nehezebben beszivodo c vitaminos szerumom ennel. Sot, volt olyan, ami hatasa ennel sokkal latvanyosabb volt mar 1 uvegcse utan is. Az ara okes, de ennel sokkal jobban bevalt SAP tartalmu szerum nekem a mad hippie...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Ferulic Acid, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

A gólyaorrok nemzetségébe tartozó növény kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.