Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. május 3.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Egyéb

Az Artdeco Beauty Box az Artdeco alappillére, fő koncepciója a mágneses doboz. A választott Beauty Boxba a kedvenc mágneses termékek helyezhetők. Praktikus, újratölthető, pénztakarékos és tartalma a kívánt alkalomhoz variálható.

6 különböző méretben kapható

Ár: 1500 Ft + postaköltség , Eladó: violator
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: fizetés előre, banki átutalással. postázom.

nusmanna

2021. január 29.

Nem találtam olyan palettát amit csak bedobok a táskámba kicsi és minden benne van amire nekem van szükségem. Utazáshoz vagy, ha a munkahelyemen festem ki magam. Ez a legnyagyszerűbb paletta szerintem a kínálatukban. Iszonyat igényes, nem egy gagyi műanyag. Rengeteg féle képpen tudod variálni benne az artdeco termékeket. Goggle sok tippet ad, hogy mi hogyan fér el. A csomagoláson a képet én nem nem venném alapul mert szerintem senki sem használja azokat a kicsi ecseteket amik a képen vannak.

UPDATE:
Elfáradt a műanyag és eltört "hátul" így két részre vált (sajnálom nem tudom jobban leírni). Így ár értékben csalódott vagyok mert nyílván maga a tartó 5-6 ezer forint, hogy a benne lévő dolgokat is beleszámoljam, kb 25 ezer. Vagyis van egy törött termékem 30ezerért, amit persze tudok használni még de nem túl esztétikusan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 29.

UPDATE: