Artdeco

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csibeva, Módosítva: 2019. június 23.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Hosszan tartó bronzosító pirosító ragyogó színintenzitással az üde nyári arcbőrért. Ásványi olaj- és parabén-mentes könnyed textúra szemet gyönyörködtető mintával

Ár: 5000 Ft+pk , Eladó: katalara
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Bonyhád, fizetés: Postán maradóként küldöm
Ár: 4000Ft , Eladó: csutkababaa
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest 13. kerület, fizetés: személyes átvétel, banki utalás és foxposttal külsöm

Andi007

2020. február 17.

Gyönyörű a csomagolás, belül is nagyon elegánsan néz ki. Ezen felül csalódtam benne, nagyon világos a színe, szinte alig látszik a bőrön. Kemény az állaga, az ecsetre alig kerül rá valamennyi. Néha azért előveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 17.