Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: kiprobaltam.hu, Módosítva: 2012. június 21.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Camouflage ceruza pattanások, pirosság, hegek elfedésére.

hoberboglarka

2018. november 14.

Nagyon jól fed, az extra piros foltokat is eltakarja, viszont kevéssé tartós, a nap folyamán többször is újra kell kennem magam a problémás részeken. Könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

doratakacs

2016. december 10.

Én a zöldet használom már 2 hónapja, ha kicsit vastagabban felkenem a piros területekre az alapozó alá, akkor szépen fed, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Trixi

Korcsoport: >54
2014. január 9.

A zöld színűt vettem meg ebből a ceruzából a piros erek elfedésére. Nem tudom, hogyan kéne használni, de nekem semmit nem fed, amint ráteszem a púdert, semmi nem marad a korrektorból. Túlságosan krémes szerintem, a púderszivacs pedig széttörli a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 9.

Barbi-Lou

2012. november 20.

Nekem a "3" árnyalat van meg. A világos bőrömhöz teljesen megfelel. Kb. 1600 ft-ért vettem. A Müllerben az eladó ajánlotta, mert ő szereti. Praktikus a csomagolás, bármelyik női táskában észrevétlenül elfér. Nem fed tökéletesen, de nagyon jó. Könnyű felvinni. Nekem a tartósságával sem volt gondom. Talán egyszer nem árt átkenni, de e nélkül is egész szépen kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

bara89

2012. július 3.

Nekem ebből a tégelyes változat van meg. Kétezer forint körül van, de nagyon sokáig elég. Nem annyira tartós, mint amennyire reklámozva van. Nem fogom újravenni, ez biztos, mert szerintem fele ennyiért is lehet találni hasonló tartósságút. Ráadásul elég nehezen kenhető. Bár igaz, barátnőm tetoválását el tudtuk vele fedni, szóval inkább extrém körülményekre van tervezve, és nem hosszú távú viseletre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.