Artdeco

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mspotts, Módosítva: 2018. december 17.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Extra fényes, nagyon pigmentált, gyorsan száradó körömlakk.

12 színben elérhető

Beba01

2021. április 12.

Szerintem egy tök jó lakk. Cristal nails base top coat 2in1 vittem fel alá és 2 rétegben a lakk maga majd megint a top coat. Bizti kedvéért és az itt olvasottak alapján uv lámpába is kötettem. Simán négy napot kibírt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

erika81

2020. december 21.

Én is Pixiboxból jutottam hozzá egy piros árnyalathoz.
Szépen terül, alap és fedőlakkal nálam kibírt egy hetet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 21.

Én is Pixiboxból jutottam hozzá egy piros árnyalathoz.
Szépen terül, alap és fedőlakkal nálam kibírt egy hetet.

galivali

2019. november 9.

Pixiboxból van meg a barack és a vörös árnyalat is. A vörös szépen fed, 2 réteg elég belőle. A barack néhol csíkoz és a fedése sem olyan jó, 3 réteg kell belőle legalább. Gyorsan szárad, az ecset kialakítása nagyon jó. Nekem alap és fedőlakk használata mellett kibír egy hetet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Zsuzsi216

2019. október 29.

A Pixiboxban került hozzám egy tüzes piros szín.
Nem sokszor használtam eddig, mert a piros szín megkíván egy bizonyos körömhosszt – szerintem csutka körmökön nem mutat jól.
Maga a szín gyönyörű és dögös.
Két rétegben szépen fed, nem csíkoz. Az ecset szuper.
Tartóssága nem az igazi, bár fedőlakkot nem kentem. Nekem így is négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

A Pixiboxban került hozzám egy tüzes piros szín.
Maga a szín gyönyörű és dögös.
Két rétegben szépen fed, nem csíkoz. Az ecset szuper.
Tartóssága nem az igazi, bár fedőlakkot nem kentem. Nekem így is négy csillag.

SchmitterBettina

2019. szeptember 21.

Barackot árnyalatban van meg. 2 réteg kell hozzá, hogy hozza szint, sajnos csíkoz és kb már másnap kezd a köröm széléről lepattogni. Rossz nagyon, drogériás lakkok jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

CeCeDrake

2018. december 25.

PIXIben volt a Kingsman árnyalat.
Szép szín, pigmentált, valóban gyorsan szárad. Az ecset jó kialakítású.
SH alaplakkal és BigShiny fedőlakkal 8. napja van fent és tökéletes.
Önmagában soha semmilyen lakkot nem használok, csak alap- és fedőlakkal.
Szerintem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

PIXIben volt a Kingsman árnyalat.
Szép szín, pigmentált, valóban gyorsan szárad. Az ecset jó kialakítású.
SH alaplakkal és BigShiny fedőlakkal 8. napja van fent és tökéletes.
Önmagában soha semmilyen lakkot nem használok, csak alap- és fedőlakkal.
Szerintem jó.

Viki9727

2018. december 24.

Pixiben volt egy nagyon szép piros árnyalat. Gyorsan szárad, 2 réteg elég, viszont nem valami tartós, kb 3 napot bír ki. Nem fogom újra vásárolni, magamtól soha nem vettrm volna meg. Vannak olcsóbb körömlakkok amik jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 24.

Erina

2018. december 22.

Pixiben kaptam egy barackos árnyalatot. Hát nem győzött meg. 4 réteg kellett belőle a tökéletes fedéshez, néha csíkozott is, de legalább gyorsan szárad. Közepesen tartós. Itt a nevet kell megfizetni, minősége gyenge közepes....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 22.