Artdeco

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2017. július 10.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Áttetsző kompakt púder, mely mattítja a bőrt és rögzíti a sminket, anélkül, hogy befolyásolná a színt. Csökkenti a pórusokat és elkendőzi a finom vonalakat a retusált hatású, makulátlan végeredményért. A finomra őrölt por rendkívül bársonyos érzetű a bőrön.

legallybrunette

2018. február 1.

Utántöltőt vettem, beleillik a High Definition kompaktba (átmérője 6 cm) . Finom szemcséjű, jól mattító translucent árnyalat, ránézésre holt fehér, de feltéve nem az. Nagy ecsettel applikálom, nem tudom, hogy pamaccsal (ami nem jár az utántöltőhöz) milyen hatású lenne, de így nagyon finom rétegben felvihető, nem leszek gésafejű. Kicsit átfénylik pár óra után a homlokomon, de nem vészes, és a többi részen nagyon szépen vizsgázott, jól "megfogja" az alapozót. Jó cucc, de mivel a kompaktom nyitókája elromlott, nem tudok újra refillt venni. A teljes púder pedig kicsit drága (milyen 6000? Webes áron 5000 csak az utántöltő), annyira azért nem csodatermék, hogy ne nézzek új lehetőségek után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 1.