Artdeco

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Eizsu, Módosítva: 2017. május 8.

Lelőhely:   Douglas, Müller

A krémes állagú terméket használhatjuk az orcák pirosítására és az ajkak színezésére is.

6 féle színváltozatban kapható

Plusskutya

2017. november 19.

10-es Creamy Pink árnyalatban van meg.
Az alapelgondolás jó, ecset és szivacs nélkül lehet használni, de amúgy is fényesedésre hajlamos a bőröm, és ez csak ront a helyzeten.
Nehezen tudom felvinni és eldolgozni, a pórusaimba látványosan beül.
Néhány alkalommal próbáltam, hátha megbarátkozunk, de nem jött össze.
Szájra nem próbáltam.

UPDATE:
Örömmel jelentem, megbarátkoztunk!
Az új Real Techniques ecsetemmel kiválóan működik. Nem is látszik, hogy rajtam van, csak a rózsás pír árulja el, hogy itt valami csalás van :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 19.

10-es Creamy Pink árnyalatban van meg.
Nehezen tudom felvinni és eldolgozni, a pórusaimba látványosan beül.
Néhány alkalommal próbáltam, hátha megbarátkozunk, de nem jött össze.
Szájra nem próbáltam.

UPDATE:
Örömmel jelentem, megbarátkoztunk!

frankeszti

2017. április 7.

Nem szeretem az erős sminket, így ez pont megfelel nekem. Egy korallos árnyalatot vettem belőle, vészhelyzetekben nagyon jól jön, ezért mindig a táskámban tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

javgke

2016. április 20.

Szerettem használni, nem kellett hozzá ecset, kicsi és praktikus a kiszerelése. Viszont nem vettem újra, mert túlságosan szájfényszerű, ragacsos nekem. A maradékot a táskámban tartom, "vészhelyzetekre".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Juliette88

2015. szeptember 4.

Nekem kettő is van, a 17-es és 22-es árnyalat. Valóban nem nagyon lehet túladagolni, de nem bánom, mert tényleg úgy néz ki, mintha csak elpirult volna az ember, kb a legtermészetesebb kinézetű pirosítóim.(én inkább csak arcra használom őket) Ami viszont nem tetszik ebben a termékben, hogy van egy fura szaga, amit nagyon nem szeretek, illetve az, hogy nagyon zsíros állagú, ami sajnos látszik is felkenve, másrészt ez a tartósság rovására is megy, ja, és ha túl sokat teszünk fel, még a hajunk is beleragadhat...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Mesi

2015. június 17.

Arcra használom a 32-es árnyalatot, korallos üde szín. Fehér bőrhöz nagyon megy és nincs benne rózsaszínes beütés, ami szerintem ritka a kínálatban. Szuper teszt és színminta megnézhető Odil blogján, én is itt szerettem bele :)
Száraz bőröm van, rajtam nem marad ragadós. Real Technics ecsettel dolgozom el, rajtam nagyon tartós marad, fixálás nélkül is (néha lusta vagyok és/vagy késésben vagyok). Kedvenc lett, nem lehet elrontani!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

NagyOrsi

2015. április 11.

Ez az első pirosítóm és azt kell mondanom szerencsés vagyok. Kedves fáradt rózsaszín,nekem sötét szőke hajam van és világos bőröm,tökéletes, kedves pírt ad az arcnak és ami a legjobb,hogy tényleg természetes hatást kelt,olyan elronthatatlanul lehet felvinni.Az egyetlen probléma az,hogy tényleg eltűnik az arcról,nem tudom mennyi idő alatt,mert reggel tettem fel és legközelebb késő délután néztem tükörbe. Egyébként az ára a Müllerben 4600 Ft.,akciósan vettem kb a feléért,annyit meg is ér nekem.Meglátom meddig elég.5 csillagot adok,mert az első pirosítóm és mert tényleg gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 11.

Nur

2015. március 4.

Nagyon szeretem az Artdeco termékeket, és a krémpirosítókat is. Nekem a 25-ös árnyalat van meg, amit Münchenben vettem, mert sajnos itthon ez az árnyalat nem kapható, nem is értem miért. Ez persze már magában gondot okoz. A tapasztalatom ezzel a termékkel kapcsolatban: gyönyörű a színe, a pigmentáltsága megfelelő, tény, hogy nagyon természetes hatást lehet vele elérni. Kicsi, ízléses, praktikus, kompakt csomagolású, melyben 3 g termék van. Könnyű használni. Viszont az állaga ragacsos, fényes, zsíros hatású, melyet annak tudok be, hogy ajakra is használható, bár én erre a célra nem használom. Ennek a "zsíros" hatásnak a következtében viszont, úgy vettem észre, hogy az arc könnyen beszívja, így nem túlzottan tartós. Meleg hatására ez a ragacsos állag csak fokozódik, így remélem nyárig elhasználom, mert attól tartok kánikulában már szinte folyni fog, annyira felhígul. Felkenés után is megmarad a túlzottan krémes hatás, így nem csoda, hogy könnyen eltűnik az arcról. Tapasztalatom szerint, azok a krémpirosítók a legtartósabbak, melyek az arcon, púderes felületté válnak, így természetesen sokkal jobban tudnak tapadni a bőrhöz. Sajnálom, mert árban megfelelő lenne, de ezek miatt nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 4.

Pöti

2014. július 15.

Nincs sok Artdeco-s cuccom, egész pontosan ez a harmadik. Szeretem a krémpirosítókat, ezért muszáj voltam egyet beszerezni. Egy fáradt rózsaszín árnyalatot választottam. A szín feltéve csodás, nekem egyetlen bajom van vele, mégpedig az, hogy nagyon puha benne az anyag. A Bourjois krémpírja sokkal masszívabb anyag. Így gyorsan is fogy és elég nehéz adagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

lily of the west

2014. március 31.

Nekem is ez az első krémes pirosítóm, sőt, az első Artdeco termékem :) Nagyon szép finise van arcon-ajkakon egyaránt, én néha ajakra is használom, nos, nem rúzs az biztos, de színezett hidratáló kinézetét kelti a fényes felület nélkül :)
Szerintem sem halálosan pigmentált, ezért szerintem a krémes pirosítók világában újoncok számára kiváló, nagyon jól eldolgozható és ha kell, értegelhető :) Picit drágállottam de picit sem bántam meg, ráadásul a csomagolás maga a fényűzés, szerintem eszméletlenül szép és jó minőségű. Nekem is a 32-es árnyalat van meg, de fantázianevet nem találtam :) Ez egy középkorall-rózsaszín, picit lazacszínű árnyalat, kék szemekhez gyönyörű szerintem, annyira egészséges hatása van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

PaperMama

2014. március 10.

Az első krémes pirosítóm. Tényleg sokkal természetesebb hatást kelt, mint egy por állagú pirosító, számomra az eldolgozása is könnyebb: simán az ujjaimmal felütögetem a kívánt helyekre, majd szintén a kezemmel eldolgozom. Az eredmény egészségtől kicsattanó(nak tűnő) orca. Bár az eladó a Douglas-ban figyelmeztetett, hogy csak egy egészen picit használjak belőle, szerintem nem kell nagyon óvatoskodni, annyira nem pigmentált hogy olyan könnyen túl lehessen adagolni. Nem a legtartósabb pirosítóm, de púderral a 8 órás munkaidőt bírja. Kipróbáltam az ajkaimra is, na oda szerintem semmi értelme használni mert 5 perc után hűlt helye. De pirosítóként számomra csodálatosan funkcionál, szerintem be fogok szerezni még pár árnyalatot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.