Artdeco

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gittab88, Módosítva: 2015. április 2.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Mélyfekete szempillaspirál, dúsító hatással.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kardosalfi

2016. augusztus 10.

Csúcsszuper szempillaspirál!!!Gyönyörű fekete,ívelt hosszú pillákat lehet vele csinálni.A keféje is nagyon jó,könnyű vele dolgozni.Nem visz fel egyszerre túl sok festéket,pont amennyi szükséges.Nem kenődik.Az egyik legjobb szempillaspirál,amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

vizws

2015. április 5.

Akciósan sikerült hozzájutnom a müllerben, egyébként nem szoktam ilyen árkategóriás sminkcuccokat venni...de teljesen beleszerettem. Egyszerű kefe, semmi flanc, de így tökéletes, ahogy van. Minden kis pillát elér, tökéletesen fed, szép fekete színe van, elég tartós is, nem maszatolódik. Addig használtam, míg teljesen ki nem fogyott, nem volt az vele mint sok más olcsóbb spirállal, hogy ahogy elkezd fogyni csomósodik...
Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

Nekem nagyon bevált.