Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2013. február 23.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Limitált szériás kiadás.

Sarahann

2016. február 25.

Nagyon világos a bőröm, de ez sápaszt, és nem az igazi, vízhiányos a bőröm, más púder nem emeli ki, de ez igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Tvylvis

2015. október 18.

Hosszú ideig hánykódott a sminkcuccaim között, mert kicsit világos számomra (pedig eléggé világos a bőröm). De annyira gyönyörűséges a csomagolása, és annyira finom illata van (tudom, röhej, de ez van, az orrom és a szemem nem csal :-)), hogy nem tudtam megválni tőle. És pár hónapja rájöttem, hogy tökéletes a szem alatti korrektor fixálására. Nagyon finom, selymes állagú, a világos színével ad egy kis highligtot is. És olyan jó érzés reggelente kézbe venni... Egyébként az egyik legszebb kollekciója volt ez a márkának Ditával karöltve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.

Lolita

2013. november 12.

Mikor megláttam, hogy mennyire világos az árnyalata, azonnal jött haza velem. Azt hittem, imádni fogom, de ez sajnos nem egészen így lett... A fedése gyenge, de ezt nem bánom, mivel a mattítást jól végzi. Viszont akármivel és akárhogyan dolgozom el - szivaccsal, ecsettel, lehelet vékonyan avagy kicsit vastagabban -, rajtam mindenhogy lisztes hatású egy kicsit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 12.

Cipriana

2013. június 28.

Nem rossz, nem rossz, de valamiért mégsem szeretem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 28.

Nem rossz, nem rossz, de valamiért mégsem szeretem...

karina

2013. március 8.

Nem rajongok a puderekert, de ez annnnyira tokeletes mint semmi mas amit eddig probaltam. Ezt sem hasznalnam napi szinten, en szeretem a bor termeszetes fenyet (nem zsiros a borom), de eddig ez az elso ami huha.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.