Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. november 22.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Limitált kiadás

Csillámkrém szemre, arcra, dekoltázsra. Parabén és parfümmentes.

2 árnyalatban kapható: Platinum és Bronz

2013. november 26.

Csakis szemre tudom elképzelni a használatát. Szépen csillámlik, bár meglepően nagy darabkák is vannak benne, mindenesetre a boltban megtetszett, de akkor még azt hittem, hogy ez egy szemhéjpúder. Hát nem az, nincs színe tulajdonképpen, csak csillámlik, szépen elkezdtem felvinni a lealapozott szememre és hát úgy magában úgy néz ki frissen feltéve, mint aki éppen hazaért a buliból hajnalban és már csak a maradék szemfesték virít a szemén. Tehát kell alá egy bézs szemhéjpúder, abból is gondolom valami nedvesebb állagú, mert a púdereset összemaszatolná, mivel jelenleg ilyenem nincs, kicsit pihentetni fogom, majd írok ha egy normális sminket is sikerült összehozni vele, de önmagában nem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 26.