Artdeco

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2015. október 13.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakdúsító hatású szájfény hialuronsavval és mangóvajjal dúsítva

• csodálatosan puhán tartja az ajkakat
  • krémes textúrájának köszönhetően kellemes viselni
  • nem ragad
  • menta és vanília illatú

Svetlana

2016. április 16.

Nem dúsít, még optikailag sem növeli a szájat. Valóban csak egy Labello típusú készítmény soxoros áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.

Panni21

2015. október 18.

Nem dúsít és nem fényes, szóval ha valaki ilyen céllal venné, csalódni fog. A tubusban nagyon szép rózsaszín, felkenve viszont nincs színe. Az egyetlen ok, ami miatt tényleg szeretem kenegetni, hogy nem ragad, és szépíti a szám, kb mint egy jobb minőségű ajakápoló.
Ehhez a tudáshoz képest viszont drága, pedig 30%-os akcióban vettem. (szeretem a márkát, nem fogom nagyon lepontozni)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.