Artdeco

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2015. október 13.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakdúsító hatású szájfény hialuronsavval és mangóvajjal dúsítva

• csodálatosan puhán tartja az ajkakat
  • krémes textúrájának köszönhetően kellemes viselni
  • nem ragad
  • menta és vanília illatú

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Regi88

2020. július 18.

Amit itt ígér, azt be is tartja!
Azt gondoltam én is, hogy kicsit legalább színezett lesz, emiatt meg is akartam szabadulni tőle, később viszont rájöttem, hogy valóban puha ajkat " készít" és tényleg nem ragad!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Amit itt ígér, azt be is tartja!

Svetlana

2016. április 16.

Nem dúsít, még optikailag sem növeli a szájat. Valóban csak egy Labello típusú készítmény soxoros áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 16.

Panni21

2015. október 18.

Nem dúsít és nem fényes, szóval ha valaki ilyen céllal venné, csalódni fog. A tubusban nagyon szép rózsaszín, felkenve viszont nincs színe. Az egyetlen ok, ami miatt tényleg szeretem kenegetni, hogy nem ragad, és szépíti a szám, kb mint egy jobb minőségű ajakápoló.
Ehhez a tudáshoz képest viszont drága, pedig 30%-os akcióban vettem. (szeretem a márkát, nem fogom nagyon lepontozni)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.