Artdeco

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ponyshop, Módosítva: 2015. november 12.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Krém-textúrájú vízálló szemceruza intenzív színekben.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

lillus09

2020. augusztus 24.

A müllerben volt glamour kupon, és ezt a terméket választottam, mivel más márkánál egyáltalán nem láttam ilyen sticket, aminek elérhető ára van. Egy tütkizkékes színben jött velem, én nagyon kedvelem a színes szem minkeket, alapból zöldes kék szemem van és ezeket az árnyalatokat mindig dícsérik rajtam. A formula ugye krémes, stick formába öntve, tehát alapból kicsit elmászkál a szemhélyról és nem is annyira tartós. Én vastagon kenem fel a szemhélyemra előtte teszek rá szemhéjalapozót és kicsit tovább megyek a mozgó szemhéjon hogy ha maszatolódik ne nézzek úgy ki mintha felragadt volna, hanem már alapból ott is van termék. Igazából 1-2 óra alatt elmászkál de nem vészesen, nem olyan feltünő, csak látszik hogy kicsit elmászkált. De engem ez nem zavar mivel gyorsan lehet vele dolgozni, reggelente ha sietenék a munkába sok időt sporlonék vele, de már fél éve kb home officeban vagyunk. így ez most nem számít. De mem szeretek reggelente szemhájpúderre vacakolni, így vagy ilyen sticket veszek, még a Kikotól van ugyanilyen stickem vagy a color tattoo tégelyeset. Viszont az egyetlen negatívuma, hogy nem vagyok tuti biztos benne de mintha emiatt jelentek volna meg a szemhéjamon apró grízszerű fehér dudorkák. Tűvel elvileg ki lehet őket nyomni, de azért nem mutatnak jól. Más új terméket nem használtam, a szemránkrémemet hónapok óta használom. Így lehet akinek kifejezetten érzékeny a szem környéke annak még rosszabb lesz, úgy hogy nekem alapból nem az. Nem bántam meg hogy megvettem, különleges a színe és az apró hibáival együtt szeretem használni. Teljesen áron azért sok lenne, akcióban lehet veszek majd másik színt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 24.