Artdeco

Ár:   3322 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, Módosítva: 2012. július 20.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Segíti a körmök növekedését, erősít, valamint megakadályozza a körmök elszíneződését. Használható 1 rétegben alaplakként, 2 rétegben körömlakként.

Kiszerelés: 10ml

Klara75

2013. március 24.

Tényleg jól erősíti a körmöt, és nagyon gyorsan is nőnek tőle, hamar szárad és viszonylag tartós is. A hátrány viszont, hogy hamar sárgás színű lesz tőle a körmöm, ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Rony

2012. szeptember 5.

A Müllerben vásároltam 2990 Ft-ért. Hihetetlenül gyorsan szárad, nagyon tartós, nem kopik, nem pattogzik le a köröm végéről. Körömerősítő hatásáról még nem szívesen alkotnék véleményt, mert csak egy hete használom, de eddig nekem pozitív a véleményem a termékről, ezért megadom az ötöst.

UPDATE:
Nos lassan egy hónapja már hogy használom ezt a lakkot, és kezdenek a körmeim megerősödni. Jó most betörött a hüvelykujjamon a köröm, de nem töredeznek annyira, mint a használata előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

UPDATE: