Artdeco

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HuAnita, Módosítva: 2016. július 6.

Kiszerelés:   1,5 ml
Lelőhely:   Douglas, Müller

A finom nylon csúcsa lehetővé teszi a pontos és könnyű alkalmazást és különösen egyenletes színt biztosít. A szín-intenzív és tartós. A Liquid Liner gyorsan szárad.

Csak a  01 "fekete" szín alkalmas, a színes (03, 06, 08) viszont nem alkalmasak a kontaktlencse viselők számára. Klinikailag tesztelt.

CeCeDrake

2019. február 6.

A 08 sem jobb, mint a fekete. Azt gondoltam - én naiv- hogy talán a színesek jobbak. Hát nem. 1x volt jó, de akkor sem volt tartós. Azóta meg egyre halványabb és 1-2 óra múlva nagyon viseltessé válik. Este nem igen van mit lemosni. Eltűnik. Felszívódik.
Azért 6 db ezresért többet vártam.

2018. 02.
A fekete volt meg. Érzékeny szemre jó. Kicsit "kövér" a hegye, de teljesen jó. Eleinte szép színe volt, aztán kezdett halványodni. Hiába rázogattam, nem lett jobb. Beszárad, kifogy, én nem tudom, de ilyet többet nem veszek.
Ráadásul maszatol is.
Felvitel után 1 óra múlva már csak nyomokban található meg. A márkának ennél csak jobb tusai vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Azért 6 db ezresért többet vártam.

2018. 02.
Ráadásul maszatol is.