Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hamarv, Módosítva: 2019. március 3.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Víz- és izzadásálló korrektor, mely tökéletes fedése mellett természetes hatást kelt. Fényvisszaverő mikropigmentekkel, melyek friss és üde hatást biztosítanak. Mattít anélkül, hogy szárítana. Puha applikátorral felszerelt, parabénmentes, klinikailag és dermatológiailag tesztelt.

3 árnyalatban kapható

Artdeco Long-Wear Concealer /Soft Olive 22
Ár: 3000 , Eladó: Mufurcka
Állapot: 2 alkalommal használt, nagyon keves hianyzik, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxi vagy p maradó
Zsofii88

2019. április 24.

A glamour-napokon vettem,féltem hogy nem kapható már de a Müllerben találtam. Sajnos szokásomhoz híven sikerült sötétebbet venni mint ami a bőrömhöz kéne,de mentségemre szóljon hogy 3 árnyalatban kapható és a másik kettő hulla fehérnek látszódott :D
A tartóssága amúgy jo,fedése se rossz,viszont picivel jobbra számítottam ilyen ár melett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

kittiszimonetta

2019. április 6.

Szent Grálom, komolyan. Egy éve véletlenül akadt a kezeim közé a Müllerben, mert nyáron hosszabb időre elutaztam, így csak bekerült a kosárba, hogy legyen valami, amit bedobok az utazósba. Azóta sem találtam tökéletesebbet, lassan egy éve használom, és még mindig van belőle.
Hihetetlen tartós, nekem semleges, kicsit hideg undertone-ra a 22-es soft olive árnyalat tökéletes. Szépen fedi a szem alatti karikáimat, aláhidratálok kicsit mielőtt mini blenderrel felviszem. Könnyen lehet vele együttműködni nagyon, szépen eldolgozható, bár fixing powderrel kicsit kiszárít, de úgy az igazi a tartóssága is. Nekem egy egész nap (10-12 órát értek ez alatt) után kicsit beleül a ráncokba, de feljavítva utána teljesen rendben van még egy jó ideig.
Az applikátora is igazán jó méretű, kényelmes, nem úgy mint a Shape Tape, attól a mérettől sajnos rosszul vagyok néha. A színe pedig nem lehetne tökéletesebb, én azért vagyok vele a leginkább megelégedve. Csak ajánlani tudom, és bízni abban, hogy mint sok szuper terméket, nem vonják ki a forgalomból, mert nagyon kár lenne érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Mufurcka

2019. március 28.

Megszereztem végre! Soft Olive 22 -es árnyalatban. Ezzel a sima, szépen terülős textúrával máshol-másnál még nem találkoztam, pedig kb állandó korrektorpróbálgató vagyok, a színe is jobb az arcomhoz mint a Mac 24-órása nc35-ben. Ez az olive egy hideg szín, bézses, a mac szinte narancsos mellette.
Két vékony rétegben is természetes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Két vékony rétegben is természetes.

vivieenszabo

2019. március 27.

Ő mindennapos nálam! Szépen applikálható, nem szárad meg hamar az arcbőrön, így nem kell igyekezni az eldolgozással (számomra ez előny!). Nagyon puha az applikátorja, kellemes érzés a bőrön. Szuper tartós, és kellemes púder illatú (nem intenzív).

Soft ivory - 14

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Soft ivory - 14

Hamarv

2018. augusztus 14.

Iszonyatosan tartós!! Sajnos kevés szín van belőle így nem biztos, hogy mindenki megtalálja a számára tökéleteset. Jól alá kell hidratálni, mivel szárít, de máshogy ezt a tartósságot nem is lehetne elérni szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.