Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2011. október 15.

Lelőhely:   Douglas, Müller

A felvitt szemkontúr a ceruza végén lévő applikátorral könnyen árnyékolható, satírozható.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 1.

68 sötétbarna - krémes matt szemceruza, minősége megfelelően tartós. Gondolom, hogy már nem gyártják, nem mai darab, de ebből semmi nem érzékelhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 1.

Dorka.

2014. január 10.

Nagyon meglepnek az előttem szólók, mert szerintem nagyon jó ceruza, a 71-es, aranyos, bronzos színben vettem meg, és nagyon szeretem, ha csak egy kicsit sminkre vágyok, egy kis szempillaspirál mellé és már készen is vagyunk. Az alsó szemvonalnál szoktam még használni, világosításra. A satírozós részének tényleg nincsen sok értelme, egyszer kipróbáltam, mikor az egész szemhéjamat kifestettem vele, hát semmit extra, fakította a szép kis színét. Arra, amire vettem tökletes,ezért 5t adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

HorvathEva

2013. december 3.

Azt hiszem több mint egy évig állt a szekrényemben, mire az első csalódott próbálkozás után újra elővettem. Jobban meg vagyok vele azóta barátkozva, bár a satírozó végét nem tudom kihasználni, esetleg igazítani szoktam vele.
A problémám annyi vele, hogy elég hamar "fakul" rajtam és hajlamos elkenődni is.
Viszont könnyű használni, eddig tusmániás voltam, de most már csak bulikban használok olyasmit, bőven elég, hogy ezt 2 perc alatt feldobom.Az árát nem biztos, hogy megéri... mire a végére érek eldöntöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

sephora

2013. április 12.

Nekem a 62-es sötétzöld szín van meg, amely tökéletes lenne számomra, ha a szemceruza vonala nem lenne darabos. Apró darabokban morzsolódik, lehetetlen szép vonalat húzni vele.
A satírozó gumivég kemény, a szemkörnyék finom és érzékeny bőréhez túlságosan durva. Csalódást okozott ez a szemceruza, a két csillagot csak azért kapja meg, mert árengedménnyel vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

Linca

2011. november 8.

Én ebből a márkából a vízálló szemceruzát használom évek óta! Még a legnagyobb melegben is stabilan tartja magát, nem kenődik el! A reggeli sminkem estig kitart!
Csak ajánlani tudom!!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 8.

Csak ajánlani tudom!!!! :)

andrea.horvath79

2011. október 15.

Nagyon szeretem ezt a ceruzát, kicsit krémes, könnyű vele dolgozni , de mégsem kenődik el egyhamar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 15.