Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sophienural, Módosítva: 2013. március 24.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Különösen krémes összetételű ajakceruza speciálisan kialakított ecsetes véggel. Könnyű használatot és egész napos tartósságot biztosít. A speciális ajakecset segítségével egyenletesen vihető fel az ajakrúzs, így tökéletes sminket készíthetünk vele.

gabriellabn

2016. április 27.

Egyet kell hogy értsek az előző kommentelővel. Nagyon szép színei vannak stb, de nekem is kiszárítja és húzza az egyébként nem száraz számat, meg valahogy nehézkes felvinni is. A végeredmény végülis nem rossz, de az a helyzet, hogy találkoztam már sokkal jobb ceruzával, jóval alacsonyabb áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

maruani

2015. október 20.

A 15-ös és a 33-as árnyalat van meg, egy mályva és egy berry színű, hirtelen vettem meg őket nagyon akciósan, és mindent összevéve teljesen elégedetlen vagyok (mínusz az ecset, az ecset az remek). Nem szeretem az állagukat, szájon nem érzem őket elég puhának, de felhordás közben morzsálódnak, nem tudom elég vékonyra hegyezni őket (túl puha) hogy megfelelően éles vonalat húzzak velük (akkor meg ugye minek a szájkontúr), viszont bármilyen puha is a hegye, szárít mintha fizetnének neki érte, húzódik tőle a szám.
Úgyhogy a kérdés csak az, hogy miért van a jó kis ajakecset túlvégén ez a borzalmas szájkontúrceruza?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

sophienural

2013. március 19.

A 40-es árnyalat varázsolt el, mert gyakorlatilag pontosan olyan a színe mint a számé csak egy kicsit még szebb és teltebb meg olyan egészségesen fénylő, de abszolút nem csillogó, teljesen matt. :) Régóta áhítoztam egy ilyen ceruza után, annyira üdévé és természetessé varázsolja az ajkakat. Valahogy olyan egészségesen kiragyognak az arcomból, keretezik a fogaimat, olyan mosolyoghatnékom támad tőle, tiszta önbizalombomba! Nagyon kényelmes használni, egyszerű a felvitele, nem szárít és elég sokáig tart is. Praktikus h ecsetet építettek a másik végébe. Ha azzal teljesen egyenletesen elkenjük felvitel után, és rákenünk egy leheletvékony réteg matt ajakápolót, olyan mint ha semmi nem lenne rajtunk, csak csodálatosan szépnek születtünk volna. Odáig vagyok érte!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.