Artdeco

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. február 12.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Ecsetek

Prémium nylon szálú alapozóecset

Az ecset a kívánt mennyiségű folyékony anyagot felvéve gyors és könnyű eldolgozást biztosít az arcon. Hajlékony, kúpos hegyének köszönhetően pontosan alkalmazható olyan nehezen hozzáférhető területeken is, mint az orr, a száj, a haj vonala. Professzionális eredményt biztosít.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. május 19.

Először féltem, hogy nehezen fogom megszokni a hosszabb szárú ecsetek után ezt a rövidebb, szinte utazó méretű kivitelt, de szerencsére ez nem így lett. Tökéletesen kézre áll, nagyon jó minőségű puha szintetikus szálakból készült, határozottan jó vele dolgozni.
Ennek a típusnak a hátránya, hogy a mosás kicsit macerásabb, mert jobban magába zárja a folyékony alapozót, de mit lehet tenni, több időt kell rászánni, vagy több ecsetet kell beszerezni, hogy mindig legyen tiszta ecsetünk. Én az utóbbi megoldást választottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 19.