Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szütyő Beauty blog, Módosítva: 2020. május 26.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Háromféle árnyalatot tartalmazó pirosító arany csillámokkal. Segítségével elegáns ragyogást kölcsönözhetsz az orcának, anti-aging hatású.

Kedi81

2017. szeptember 26.

Ezúton is nagyon szépen köszönöm kedves Netti,hogy enyém lehetett ez a szépség!!!😊

Nagyon pigmentált,építhető,keverhetőek a színek,akár minden nap más-más színt lehet elérni vele hangulatunkhoz és kedvünkhöz igazítva,akár erősebb akár halványabb sminket szeretnénk,és még nap végére is a helyén marad,nagyon tartós,a csomagolás meg egyszerűen meseszép,nagyon tetszik,elégedett vagyok vele,jár a maximális csillag!!!😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

daszilva

2012. december 9.

Nagyon jó mínőség, szinte alig érzem a bőrömön.
Szeretem és a tokja is szép:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 9.

Nagyon jó mínőség, szinte alig érzem a bőrömön.
Szeretem és a tokja is szép:)

Veronika

2012. október 8.

Nyár elején jutottam hozzá, utolsó darab volt belőle! Beleszerettem!! Annyira gyönyörű- külső,színek,pigmentáltság!! Ráadásul tartós is! Szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

Cipriana

2012. szeptember 22.

Imádat! <3 A világ legszebb pirosítója kívül-belül! Illetve hozzátenném, hogy nem csak anti-aging hatású, de parabénmentes is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Szütyő Beauty blog

2012. május 14.

Gyönyörű selyemfényű pirosító. 3 színből áll, ezek kis odafigyeléssel szépen keverhetőek egymással. Párosíthatjuk őket, de végighúzva rajta az ecsetet és keverve is isteni színe van. Nem túl hivalkodó, pont tökéletes árnyalat. Rétegezhető, építhető, tartós. Imádom, nem bántam meg, hogy megvettem. Nem túl pénztárcabarát, de eddig csak jót tudok mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 14.