Artdeco

Ár:   5544 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szütyő Beauty blog, Módosítva: 2020. május 26.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrtípus:   Száraz

Ultrafinom, selymes textúrájú púder. Diszkrét fényt kölcsönöz az arcnak. Használd arccsontra, szemöldökcsontra.

nreka

2017. május 15.

Ajándékba kaptam, és imádom. Gyönyörű színe van. Nem porol és nagyon könnyű eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Fanncsyy

2013. április 19.

Nagyon szeretem, igazi csillogo arany szint adnak az arcnak, napsutesben tokeletes :) 5000Ft volt, de iszonyu sokaig eleg mivel keves kell belole ! En imadom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Szütyő Beauty blog

2012. május 14.

Selyemfényű, szépen eldolgozható bronzosító, kicsit sok csillámmal. Arcra szerintem erőteljesen csillivilli, de dekoltázsra és a vállakra, tökéletes hatást érhetünk el vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 14.