Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Vízzel lemosható.

Kiszerelés: 6 ml

huguka

2012. március 27.

Ennél a ragasztónál csak a 3D-s műszempilla ragasztó a jobb! Bár nem praktikus a kiszerelés, de egy csöppet ebből is ki lehet önteni ami bővel elegendő a pilla felrakásához. Ha jól visszazárod, hónapokig tartós. Nekem bevált......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 27.

Sminkes

2012. február 18.

Rossz a csomagolása, gyorsan beszárad, nem ragaszt jól és furi egy idő után a ragi állaga. Maradok a jól bevált DUO-nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 18.

annapanni

2012. február 10.

Nem praktikus a kiszerelése, túl sok jön ki egyszerre a dobozból. Mikor másodjára akartam volna használni akkor már csak egy kis sárga olaj meg összetúrósodott vacak jött ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.