Artdeco

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: matekinga, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ultrakönnyű, mégis tökéletesen fedő és mattító alapozó az egyenletes és extra természetes hatásért. A tökéletes termék a „no-make-up“ sminkhez.

6 árnyalatban kapható

Gidea

2018. november 30.

Nekem nagyon szépen fennmarad, felvinni is könnyű, természetes hatást kelt. Viszont a legvilágosabb picit sötétnek bizonyult, pedig épp ott volt az üzletben a márka képviselője és segített színt választani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

matekinga

2018. február 1.

UP.: Újra próbáltam, gondoltam, ennyit megérdemel a termék. Továbbra is nehéz eldolgozni ( vizes/száraz beauty blender), kopik, beleül a ráncokba, olyan fejem lesz tőle, mintha hirtelen 10 évet öregedtem volna. :D De attól függetlenül, ha hirtelen nincs más, max. 1-2 órát jól tud teljesíteni. Többet nem, de ez is valami.

Sajnos egy óriási csalódás számomra ez a termék. Fedése nulla, a legkisebb hibákat, ráncokat is kiemeli, büdös, drága, ráadásul nagy és gyulladt pattanásaim lettek tőle. Nagyon vártam a "wow" hatást, jó véleményeket olvastam róla...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.